Архів новин
 
2008-11-06
Комунальні дороги - рівень життя громадян
Автомобільні дороги комунальної форми власності, що перебувають в управлінні органів місцевого самоврядування, є складовою транспортної системи України й значною мірою впливають на розвиток інфраструктури регіону.
2008-11-06
Вихід Державного Підприємства з кризи або збільшення його залежності від Зовнішніх Приватних Суб’єктів
Підприємство, яке протягом декількох років знаходилось у кризовому стані втрачає можливість нормального функціонування в подальшому. Фінансово нестійке підприємство не в змозі забезпечити виробничі потреби для подальшої діяльності. За умов довгострокового порушення платоспроможності державні підприємства змушені залучати великі обсяги кредитних коштів, які дещо поліпшать фінансову стійкість, однак при цьому державні підприємства значно збільшують свою залежність від зовнішніх джерел фінансування.
2008-11-06
Про ревізію Сухининської сільської ради Богодухівського району Харківської області
Ревізію Сухининської сільської ради Богодухівського району Харківської області контрольно-ревізійним відділом в Богодухівському районі проведено в серпні 2008 року.
2008-11-06
Орендні відносини державних підприємств, підпорядкованих Міністерству промислової політики України.
Згідно з чинним законодавством державні підприємства мають право надавати в оренду нерухоме та індивідуально визначене майно, яке знаходиться на їх балансі.
2008-11-06
В КРУ створений підрозділ по попередженню і виявленню корупційних проявів
З метою попередження фактів корупційних проявів в органах державної контрольно – ревізійної служби, в КРУ в Харківській області створений спеціальний підрозділ – сектор внутрішнього аудиту, однією з основних завдань якого є усунення корупційних передумов, виявлення і притягнення до відповідальності співробітників органів контрольно – ревізійної служби за недотримання ними антикорупційного законодавства.
2008-11-06
Автомобілі, автомобілі, ви майже все заполонили!
Слова колись популярної пісні 80-років минулого століття актуальні сьогодні як ніколи. З року в рік зростають доходи населення, в ринкових умовах розвиваються і фінансово міцнішають підприємства, від надання платних послуг зростають доходи бюджетних установ, різноманітні державні програми та лагідна кредитна політика – всі ці фактори сприяють тому, щоб кожна поважаюча себе фізична або юридична установа мала в своєму активі „залізного коня” або навіть їх табун.
2008-11-06
Зберегти кадровий потенциал
Сьогодні, як ніколи раніш, не стоїть так гостро питання збереження кадрового потенціалу, забезпечення належних умов праці і відпочинку, культурного та інтелектуального розвитку працівників комунальних підприємств і бюджетних установ. Як писав колись знаменитий на весь світ А.Х. Маслоу найвагомішим з обґрунтувань є матеріальні бажання людини.
2008-11-06
БЮДЖЕТНІ КОШТИ ПІД КОНТРОЛЕМ.
Проведеною ревізію використання бюджетних коштів та матеріальних цінностей, стану достовірності бухгалтерського обліку і звітності у відділі освіти Нововодолазької райдержадміністрації виявлено фінансові порушення у використанні бюджетних коштів з боку посадових осіб відділу освіти.
2008-11-06
Корупція як негативне явище в Державі.
Історико – правові дослідження достовірно засвідчують, що корупція існувала в суспільстві з моменту виникнення держави, з моменту утворення державного апарату управління суспільством. Відомо вже з досвіду віків , що будь – яка людина, яка володіє владою, схильна зловживати нею і вона буде іти в цьому напрямку, доки не досягне поставленої мети.
2008-11-06
Проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Державного підприємства Лозівський кінний завод
Відповідно плану контрольно-ревізійної роботи КРУ в Харківській області на ІІ квартал 2008 ревізорами управління проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Державного підприємства Лозівський кінний завод №124 за період за 2006-2007 роки та завершений звітний період 2008 року.
2008-11-06
Про результати ревізій використання бюджетних коштів на виплату заробітної плати.
Враховуючи, що на виплату заробітної плати спрямовується понад 60% асигнувань, затверджених в кошторисах доходів і видатків установ і закладів, які фінансуються з бюджету, при проведенні ревізій фахівцями контрольно-ревізійного управління в Харківській області особлива увага приділяється цільовому і ефективному використанню бюджетних коштів, які були виділені на оплату праці.
2008-11-06
Про результати ревізій вищих навчальних закладів ІY рівня акредитації
На виконання Плану контрольно-ревізійної роботи ГоловКРУ України на І-ІІІ квартали 2008 року контрольно-ревізійним управлінням в Харківській області проведено ревізії фінансово-господарської діяльності 10-ти вищих навчальних закладів ІV рівня акредитації, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України.
2008-11-07
При проведенні контрольних заходів фахівцями відділу значна увага приділяється питанням цільового використання бюджетних коштів.
При проведенні контрольних заходів фахівцями відділу значна увага приділяється питанням цільового використання бюджетних коштів. Наведемо нижче, окремі приклади порушень в частині нецільового використання коштів.
2008-11-07
Про використання коштів, виділених місцевими органами влади
При проведенні контрольних заходів фахівцями відділу значна увага приділяється питанню використання коштів, виділених місцевими органами влади для забезпечення запровадження II етапу Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери, що затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери".
2008-11-07
Контрольно-ревізійним відділом в м.Харкові закінчені ревізій фінансово-господарської діяльності 2 –х державних підприємств, підпорядкованих Національному космічному агентству України
Контрольно-ревізійним відділом в м.Харкові закінчені ревізій фінансово-господарської діяльності 2 –х державних підприємств, підпорядкованих Національному космічному агентству України (далі – НКАУ), а саме: «Харківський завод електроапаратури» та Науково-дослідний і проектний інститут «Союз».
2008-11-07
Контрольно-ревізійним відділом в м.Харкові при плануванні роботи була врахована актуальність питання стану виконання основних функцій спеціалізованими закладами охорони здоров’я – пологовими будинками міста.
Контрольно-ревізійним відділом в м.Харкові при плануванні роботи була врахована актуальність питання стану виконання основних функцій спеціалізованими закладами охорони здоров’я – пологовими будинками міста.
2008-11-07
Контрольно-ревізійний відділ в Золочівському районі, на виконання плану контрольно-ревізійної роботи на ІІІ квартал 2008 року, проведено ревізію фінансово-господарської діяльності в КЗОЗ „Обласний протитуберкульозний диспансер № 1”, якою встановлено пор
Контрольно-ревізійний відділ в Золочівському районі, на виконання плану контрольно-ревізійної роботи на ІІІ квартал 2008 року, проведено ревізію фінансово-господарської діяльності в КЗОЗ „Обласний протитуберкульозний диспансер № 1”, якою встановлено порушень на загальну суму 104,35 тис. грн.
2008-11-07
Про результати ревізії використання коштів субвенції з державного бюджету
КРУ в Харківській області проведено ревізію використання коштів субвенції з державного бюджету, виділених в 2007 році місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів, спрямованих на соціально-економічний розвиток регіонів, заходів з попередження аварій і запобігання техногенним катастрофам у житлово-комунальному господарстві та на інших аварійних об’єктах комунальної власності, в тому числі на ремонт і реконструкцію теплових мереж.
2008-11-07
КРВ в Красноградському районі проведено ревізію використання бюджетних коштів і збереження матеріальних цінностей в установах, які обслуговуються Попівською сільською радою
КРВ в Красноградському районі проведено ревізію використання бюджетних коштів і збереження матеріальних цінностей в установах, які обслуговуються Попівською сільською радою за період з 01.01.2007 по 01.10.2008. За результатами ревізії встановлено порушень на загальну суму 89,3 тис.грн. , з них нетипові:
2008-11-10
Результати ревізії Рябоконівської сільської ради.
Ревізорами КРВ в Краснокутському районі проведеною ревізію фінансово-господарської діяльності в установах, які обслуговуються бухгалтеріями сільських та селищних рад, а саме в Рябоконівській сільській раді під час якої виявлені окремі порушення фінансової дисципліни на загальну суму 84001,76 грн.
2008-11-10
Компенсація праці у відрядженні, котра співпадає з вихідним
У випадку направлення працівника у відрядження спеціально для роботи в вихідні або святкові та неробочі дні, відряджений працівник має право на компенсацію у відповідності зі ст. 72,73,107 КЗоТ., а саме:
2008-11-10
Про основні події, що відбулись при проведенні КРВ в Вовчанському районі ревізій
В ході проведення ревізії в Нестернівській сільській раді Вовчанського району, ревізори контрольно-ревізійного відділу звернули увагу на відсутність надходжень до бюджету сільради доходів від користування її землями, розташованими в межах населеного пункту, на яких знаходяться господарські будівлі сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірми „Хлібороб”.
2008-11-10
Про результати ревізії Кегичівського малого державного комунального госпрозрахункового підприємства технічної інвентаризації.
Контрольно – ревізійним відділом в Кегичівському районі проведено планову ревізію фінансово- господарської діяльності Кегичівського малого державного комунального госпрозрахункового підприємства технічної інвентаризації.
2008-11-10
Планова ревізія фінансово-господарської діяльності Ізюмського міського територіального центру по соціальному обслуговуванню пенсіонерів та інвалідів
Відповідно до Плану контрольно-ревізійної роботи контрольно-ревізійного відділу в Ізюмському районі на ІІ квартал 2008 року у травні проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності Ізюмського міського територіального центру по соціальному обслуговуванню пенсіонерів та інвалідів за період з 01.12.2006 р. по 01.05.2008 р. За її результатами встановлено фінансових порушень на загальну суму 9462,22 грн., а саме:
2008-11-11
Про результати ревізії Державного підприємства дослідного господарства „Борки” інституту птахівництва Української академії аграрних наук
Контрольно-ревізійним відділом в Зміївському районі Харківської області на виконання п.2.17 плану контрольно-ревізійної роботи Голов КРУ України на ІIІ квартал 2008 року проведено ревізію фінансово-господарської діяльності державного підприємства дослідного господарства „Борки” інституту птахівництва Української академії аграрних наук за період з 01.04.2006 по 01.07.2008.
2008-11-13
Працівниками контрольно-ревізійного відділу у Лозівському районі Харківської області проведено планову ревізію у відділі освіти Лозівської міської ради.
Працівниками контрольно-ревізійного відділу у Лозівському районі Харківської області на виконання Плану контрольно-ревізійної роботи відділу у вересні 2008 року проведено планову ревізію використання бюджетних коштів та стану збереження комунального майна у відділі освіти Лозівської міської ради.
2008-11-13
Одним з найважливіших питань під час проведення ревізій контрольно-ревізійною службою є використання та збереження комунального майна, яке знаходиться на балансі установи, підприємства.
Одним з найважливіших питань під час проведення ревізій контрольно-ревізійною службою є використання та збереження комунального майна, яке знаходиться на балансі установи, підприємства. Вагомим при цьому є той факт, що частина підприємств комунальної власності є дотаційними, тобто отримують бюджетні кошти, і вимоги Бюджетного кодексу України в частині дотримання принципу ефективного використання і повноти збереження комунального майна безперечно повинні дотримувались:: при складанні та виконанні бюджетів усі учасники бюджетного процесу мають прагнути досягнення запланованих цілей при залученні мінімального обсягу бюджетних коштів та досягнення максимального результату при використанні визначеного бюджетом обсягу коштів.
2008-11-13
Проблеми сільської ради, щодо дотримання фінансово - бюджетної дисципліни у використанні бюджетних коштів
Нерідко від голів сільських ради можна почути нарікання на мізерні доходи сілського бюджету, за рахунок яких не можна ні дошкільного навчального закладу утримувати, ні капітального ремонту в установах сільської ради провести. А тут, дивись, ще й ревізори „набридають” своїми ревізіями. Що, мовляв, ревізувати у тих сільрадах - вони ж бо бідні.
2008-11-13
КРВ в Красноградському районі проведено ревізію використання бюджетних коштів і збереження матеріальних цінностей в установах, які обслуговуються Петрівською сільською радою
КРВ в Красноградському районі проведено ревізію використання бюджетних коштів і збереження матеріальних цінностей в установах, які обслуговуються Петрівською сільською радою за період з 01.01.2007 по 01.10.2008. За результатами ревізії встановлено порушень на загальну суму 76,1 тис.грн. , з них нетипові:
2008-11-13
Відновлення касових витрат на комунальні послуги
Відповідно до роз’яснення, наданого Державним казначейством України від 03.05.2007 року №3.4-06/1115-5385 "Про оплату комунальних та інших послуг орендарями", якщо на балансі розпорядника бюджетних коштів находиться будівля, приміщення якої орендують інші бюджетні установи, орендодавець укладає з орендарями договори: договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до державної власності та договір про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю.
2008-11-13
Ще раз про проблеми збитковості підприємств ЖКГ
Житлово – комунальне господарство є важливою соціальною галуззю, яка забезпечує населення, підприємства та організації певними послугами, суттєво впливаючи на розвиток економічних відносин як в районі так і в цілому в державі.
2008-11-13
Здійснення контролю за станом фінансової дисципліни.
Відповідно до Закону України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні», одним із пріоритетних завдань Служби є здійснення контролю за цільовим використанням бюджетних коштів, збереженням державного і комунального майна, веденням бухгалтерського обліку і звітності.
2008-11-13
Краще запобігати порушенню,ніж потім підраховувати втрати.
Контрольно-ревізійним відділом в Сахновщинському районі поряд з викриттям скоєних фактів незаконного, неефективного використання бюджетних коштів та матеріальних цінностей, нецільового витрачання бюджетних коштів, вживається комплекс заходів, спрямованих на запобігання негативних явищ.
2008-11-13
Про результати ревізії Харківської державної зооветеринарної академії
Контрольно-ревізійним управлінням в Харківській області на виконання плану контрольно-ревізійної роботи ГоловКРУ України на І квартал 2008 року проведено ревізію фінансово-господарської діяльності, в тому числі щодо виконання бюджетних програм з підготовки кадрів для агропромислового комплексу вищими навчальними закладами I-IV рівнів акредитації в Харківській державній зооветеринарній академії за період з 01.07.2006 по 01.03.2008.
2008-11-14
Результати ревізії Краснокутського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян .
Ревізорами КРВ в Краснокутському районі проведеною ревізію фінансово-господарської діяльності в установах, які обслуговуються бухгалтеріями сільських та селищних рад, а саме в Рябоконівській сільській раді під час якої виявлені окремі порушення фінансової дисципліни на загальну суму 15310 грн.
2008-11-14
Працівникам контрольно-ревізійного відділу під час ревізій доводиться мати справу з такими керівниками підприємств та організацій, які використовують комунальну власність на свій розсуд або недостатньо контролюють використання майна територіальної громади
Працівникам контрольно-ревізійного відділу під час ревізій доводиться мати справу з такими керівниками підприємств та організацій, які використовують комунальну власність на свій розсуд або недостатньо контролюють використання майна територіальної громади м.Харкова, а саме не житлових приміщень.
2008-11-14
Провів моніторинг виявлених фінансових порушень по операціям з активами в 2006-2008 роках просліджується тенденція до зростання кількості порушень з боку підконтрольних установ, організацій та підприємств, що свідчить про послаблення контролю зі сторони к
Провів моніторинг виявлених фінансових порушень по операціям з активами в 2006-2008 роках просліджується тенденція до зростання кількості порушень з боку підконтрольних установ, організацій та підприємств, що свідчить про послаблення контролю зі сторони керівників та навіть про деяке відставання законодавства з питань посилення відповідальності за порушення по операціям з майном.
2008-11-14
Під час проведення ревізій підприємств та установ приділяється особлива увага питанням доцільності придбання матеріальних цінностей, стану їх використання та стану збереження.
Під час проведення ревізій підприємств та установ приділяється особлива увага питанням доцільності придбання матеріальних цінностей, стану їх використання та стану збереження.
2008-11-14
При проведенні ревізій фінансово-господарської діяльності пріоритетним питанням є питання ефективного, раціонального та бережливого використання активів підприємства. Аналізуючи останні ревізії можна сказати, що почастішали випадки необдуманих та безпідст
При проведенні ревізій фінансово-господарської діяльності пріоритетним питанням є питання ефективного, раціонального та бережливого використання активів підприємства. Аналізуючи останні ревізії можна сказати, що почастішали випадки необдуманих та безпідставних рішень зі сторони відповідальних осіб – керівників, що говорить про халатне відношення працівників до своїх обов'язків, що в свою чергу призводить до нераціонального використання активів, їх втраті та недоотриманню доходів.
2008-11-18
На адресу КРУ в Харківській області надійшло звернення працівника Державного підприємства
На адресу КРУ в Харківській області надійшло звернення працівника Державного підприємства «Управлінні по експлуатації адмінбудинків податкових органах Харківської області» про порушення законодавства при виплаті заробітної плати працівникам. В зв’язку з чим фахівцями КРУ в Харківській області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності в підприємстві.
2008-11-20
Про ревізію Богодухівської дитячої музичної школи ім. В.Т.Борисова
Перевіркою було охоплено понад 900 тис.грн. Порушень встановлено на суму 80,3 тис.грн. грн., що становить близько 9 %.
2008-11-20
Виїзна ревізія фінансово-господарської діяльності в Управлінні ветеринарної медицини в Куп’янському районі
Відповідно до Плану Контрольно-ревізійної роботи ГоловКРУ на ІУ квартал 2008 року проведена планова виїзна ревізія фінансово-господарської діяльності в Управлінні ветеринарної медицини в Куп’янському районі
2008-11-20
Результати ревізії використання бюджетних коштів в Красноградській районній державній адміністрації та Красноградській районній раді.
Відповідно до плану контрольно-ревізійної роботи Контрольно-ревізійного управління в Харківській області на ІІІ квартал 2008 року,проведено планові ревізії використання бюджетних коштів на утримання установ та на виконання цільових програм в Красноградській районній державній адміністрації та Красноградській районній раді
2008-11-20
При проведенні контрольних заходів фахівцями відділу значна увага приділяється питанням цільового використання бюджетних коштів.
При проведенні контрольних заходів фахівцями відділу значна увага приділяється питанням цільового використання бюджетних коштів.
2008-11-20
фахівцями відділу значна увага приділяється питанню використання коштів, виділених місцевими органами влади
При проведенні контрольних заходів фахівцями відділу значна увага приділяється питанню використання коштів, виділених місцевими органами влади для забезпечення запровадження II етапу Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери, що затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери".
2008-11-20
Після завершення перевірки фінансової дисципліни в КП “Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування” керівництву підприємства є над чим замислитись.
Після завершення перевірки фінансової дисципліни в КП “Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування” керівництву підприємства є над чим замислитись.
2008-11-21
Перевірено школу-інтернат
Працівниками контрольно-ревізійного управління в Харківській області проведено планову ревізію в загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступеню для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування сел. Кочеток Чугуївського району Харківської області.
2008-11-21
Про результати ревізії Кегичівської центральної районної лікарні
Контрольно – ревізійним відділом в Кегичівському районі проведено планову ревізію фінансово- господарської діяльності Кегичівської центральної районної лікарні
2008-11-21
проведено ревізію використання бюджетних коштів та збереження матеріальних цінностей в установах, які обслуговуються бухгалтерією Лютівської сільської ради
Контрольно-ревізійним відділом в Золочівському районі на виконання плану контрольно-ревізійної роботи відділу проведено ревізію використання бюджетних коштів та збереження матеріальних цінностей в установах, які обслуговуються бухгалтерією Лютівської сільської ради
2008-11-21
Ні для кого не секрет, у якому скрутному стані перебуває на сьогоднішній день сільське господарство країни.
Ні для кого не секрет, у якому скрутному стані перебуває на сьогоднішній день сільське господарство країни, як не вистачає у господарств коштів для придбання нової техніки, насіння, добрив, які забезпечили б нормальний виробничий цикл та дали змогу виростити продукцію, а отже і забезпечити робочі місця для сільського населення.
2008-11-27
Ревізією встановлено фінансових порушень на загальну суму 30,01 тис.грн.
Працівниками контрольно-ревізійного відділу у Лозівському районі Харківської області проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності, у Комунальній установі Панютинский психоневрологічний інтернат.
2008-11-27
Ефективне та раціональне ведення газового господарства країни, уникнення непродуктивних втрат, що, безперечно, впливають на зростання вартості послуг як для населення, так і для економіки, залежить від ретельного обліку та аналізу реальної ситуації в галу
Ефективне та раціональне ведення газового господарства країни, уникнення непродуктивних втрат, що, безперечно, впливають на зростання вартості послуг як для населення, так і для економіки, залежить від ретельного обліку та аналізу реальної ситуації в галузі.
2008-11-27
Дотримання Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ
Контрольно-ревізійним відділом в Первомайському районі Харківської області, проведено ревізію в Управлінні праці та соціального захисту населення Первомайської районної державної адміністрації
2008-11-27
Коригування заробітної плати
Відповідно до п. 10 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 №100 (далі – Порядок) з метою недопущення зниження середньої заробітної плати у зв’язку з підвищенням на підприємстві, в установі, організації тарифних ставок, окладів передбачено проведення коригування заробітної плати.
2008-11-27
Контрольно-ревізійний відділ інформує:
Контрольно-ревізійним відділом в Сахновщинському районі протягом жовтня місяця поточного року було проведено дві ревізії згідно плану відділу, а саме: в відділі культури та туризму Сахновщинської райдержадміністрації та в Новоолександрівській сільській раді.
2008-11-27
Про результати ревізії Управління ветеринарної медицини в Зміївському районі
Контрольно-ревізійний відділ в Зміївському районі повідомляє, що проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності Управління ветеринарної медицини в Зміївському районі
2008-11-27
При проведенні контрольних заходів фахівцями відділу значна увага приділяється питанню стану збереження та використання необоротних активів та матеріальних запасів.
При проведенні контрольних заходів фахівцями відділу значна увага приділяється питанню стану збереження та використання необоротних активів та матеріальних запасів.
2008-11-27
Про ревізію Миронівській сільській раді Первомайського району Харківської області.
Ревізію Миронівської сільської ради Первомайського району Харківської області контрольно-ревізійним відділом в Первомайському районі включено до плану роботи відділу відповідно до Положення про планування контрольно-ревізійної роботи органами державної контрольно-ревізійної служби, затвердженого наказом ГоловКРУ України від 26.10.2005 № 319.
2008-11-27
Інформація про результати ревізій щодо здійснення виплат за статтею 57 Закону України „Про освіту”
Впродовж 2006-2008 років Контрольно-ревізійним управлінням в Харківській області проведено 140 ревізій з питання здійснення виплат, визначених Законом України „Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України „Про освіту”
2008-11-28
Про ревізію Богодухівського дитячого будинку - інтернату
Перевіркою було охоплено понад 3600 тис. грн. Порушень встановлено на суму 956,23 тис. грн.
2008-11-28
Про результати ревізії Управління освіти Ленінської районної ради у місті Харкові
При проведенні контрольних заходів фахівцями відділу значна увага приділяється питанням цільового використання бюджетних коштів. Наведемо нижче, приклади порушень в частині нецільового використання коштів.
2008-11-28
На виконання окремого доручення Прем’єр Міністра України
На початку 2006 року на виконання окремого доручення Прем’єр Міністра України працівниками Державної контрольно – ревізійної служби здійснені перевірки повноти обліку газотранспортних мереж, оплати за їх використання та інвентаризації кінцевих споживачів природного газу.
2008-11-28
Бюджетне фінансування зменшується – суми порушень збільшуються.
На виконання плану контрольно-ревізійної роботи КРВ в Дворічанському районі , проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності Дворічанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
2008-11-28
Проблеми сільської ради, щодо дотримання фінансово - бюджетної дисципліни у використанні бюджетних коштів
Нерідко від голів сільських ради можна почути нарікання на мізерні доходи сілського бюджету
2008-11-28
ПРАВА І ОБОВ”ЯЗКИ ПРАЦІВНИКІВ ДКРС ПІД ЧАС СУДОВОГО РОЗГЛЯДУ СПРАВ ЗА УЧАСТЮ ОРГАНІВ ДКРС
Згідно вимог п.10 ст.10 Закону України „Про державну контрольно – ревізійну службу в Україні” органи державної контрольно – ревізійної служби мають право звертатися до суду в інтересах держави, якщо підконтрольною установою не забезпечено виконання вимог щодо усунення виявлених ревізією порушень законодавства з питань збереження і використання активів.