Архів новин
 
2009-10-01
Аудиторські поради для Краснокутська
Одна з головних проблем, із якою стикаються уряди багатьох країн світу, - недостатність бюджетних ресурсів для здійснення державою своїх функцій в повному обсязі та забезпечення гарантованих Конституцією прав громадян. Це ставить перед усіма державними структурами, причетними до бюджетного процесу, спільне завдання – забезпечення цільового витрачання бюджетних коштів.
2009-10-05
УВАГА! КОНКУРС!
Розпочато другий Всеукраїнський конкурс "Приязна адміністрація". Головне контрольно-ревізійне управління України бере участь в номінації "центральні органи виконавчої влади". Контрольно-ревізійне управління в Харківській області - в номінації "територіальні органи центральних органів виконавчої влади".
2009-10-06
Ревізії у ЗМІ Краснокутщини
КРВ в Краснокутському районі проведено ревізію використання і збереження бюджетних коштів та майна, достовірності бухгалтерського обліку та фінансової звітності редакції Краснокутської районної газети "Промінь" та Краснокутської радіокомпанії за період з 01.01.2007 по 31.03.2009 роки.
2009-10-07
На шпальтах газети
Контрольно-ревізійним відділом в м.Харкові проводилась ревізія фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства "Газета "Харьковские известия" Харківської міської ради”.
2009-10-07
Відволікання коштів на придбання матеріальних цінностей, в яких відсутня потреба
Під час проведення ревізій підприємств, установ та організацій особлива увага приділяється питанням доцільності придбання матеріальних цінностей, стану їх збереження та використання.
2009-10-08
Непродуктивні витрати зростають
Контрольно-ревізійний відділ в м.Харкові проведеним моніторингом виявлених фінансових порушень по операціям з матеріальними ресурсами в 2008-2009 роках встановлено, що просліджується тенденція до зростання кількості непродуктивних витрат внаслідок неефективних управлінських дій керівниками підконтрольних підприємств, установ та організацій.
2009-10-08
Недоотримання фінансових ресурсів
Кропітка робота ревізора дає результати по контролю за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів. Багато зауважень та питань виникають при роботі ревізорів щодо недбалого ставлення до майна та ресурсів, що використовуються комунальними підприємствами та їх підрозділами.
2009-10-08
Важливість аналізу взаєморозрахунків.
Підприємства не завжди уважно та відповідально ставляться до проведення звірок зі своїми контрагентами, що нажаль, інколи призводить до сумних наслідків. І мета керівників не тільки вирішувати поточні питання, а й аналізувати та контролювати показники діяльності.
2009-10-09
Бюджет Первомайщини втратив кошти при відчуженні нежитлових приміщень
Фахівцями КРВ в Первомайському районі завершено планову ревізію фінансово-господарської діяльності та бюджету в виконавчому комітеті Первомайської міської ради Харківської області, якою виявлено фінансових порушень на загальну суму 372,66 тис. гривень.
2009-10-09
Білі крила минулого
Коли в далекому 1670 р. осавул Охтирського полку Матвій Шарий заснував хутір, купивши за 4 карбованці „луг и пахотную ниву по одну сторону от Мерчика” він, напевно, і уявити не міг, як згодом, змінивши не одного господаря, і витримавши на собі злет фантазії не одного архітектора, поєднавши ознаки готики, ренесансу, класицизму і, Бог відає, ще яких стилів, колись звичайнісіньке поселення Шарівка стане коштовною перлиною Слобожанщини, даруючи незабутні миті подиву і внутрішнього хвилювання.
2009-10-09
Кому належить подарунок.
Останнім часом при здійсненні ревізійних дій, ми все частіше чуємо від деяких керівників Бюджетних установ такі хибні думки, що кошти, майно, гранти та дарунки, які отримано бюджетною установою поза бюджетним фінансуванням, є “власними” коштами і використовувати їх можливо на власний розсуд. А іноді ми чуємо : „Це „мої” кошти, і яке відношення ви до них маєте?”.
2009-10-12
Неефективна політика у сфері орендних відносин
Неефективна політика у сфері орендних відносин призводить до недоотримання доходів державними підприємствами та державним бюджетом. Протягом 2009 року відділом аудиту у сфері державної та комунальної власності проведено державні фінансові аудити 3-х науково-дослідних інститутів, які входять до сфери управління Міністерства промислової політики України, а саме: державного науково-дослідного і проектного інституту основної хімії “НІОХІМ” (далі - НІОХІМ) за 2006- 2007 роки та 9 місяців 2008 року, Українського державного науково-дослідного вуглехімічного інституту (далі – УХІН) та Державного інституту праці та соціально-економічних досліджень (далі – ДІП СЕД) за 2007 –2008 роки.
2009-10-12
І ще раз про причини бід
Здійснивши аудит фінансово-господарської діяльності державного підприємства Міністерства оборони України “Харківський механічний завод” (далі – ДП МОУ „ХМЗ”) за 2007-2008 та І півріччя 2009 року, фахівці Контрольно-ревізійного управління в Харківській області черговий раз зіткнулись з проявами неефективної політики у сфері орендних відносин. На жаль, прояви такої політики призводять до недоотримання доходів і державним підприємством, і державним бюджетом.
2009-10-14
Кодекс етики
. Кодекс етики – це задекларована в принципах система моральних цінностей, які поділяються всіма посадовцями державної контрольно-ревізійної служби і щодо яких ними добровільно взяті зобов'язання на їх дотримання у професійній діяльності. Кодекс етики стосується кожного окремого контролера-ревізора, державного аудитора, керівництва органу ДКРС, вищого керівництва ГоловКРУ, а також осіб, які працюють в органі ДКРС та/або залучаються до контрольних заходів.
2009-10-14
Про ревізію Гутянської селищної ради
Спеціалістами КРВ в Богодухівському районі в серпні 2009 року проведено ревізію Гутянської селищної ради, якою встановлено порушень бюджетного і фінансового законодавства України на загальну суму понад 228 тис. гривень.
2009-10-14
Про ревізію Шарівської селищної ради
Ревізорами КРВ в Богодухівському районі в вересні 2009 року проведено ревізію Шарівської селищної ради, якою встановлено порушень бюджетного і фінансового законодавства України на загальну суму понад 274 тис.гривень.
2009-10-15
Законів не знаємо – кошти втрачаємо
Як використовуються бюджетні кошти, виділені на підготовку кадрів у професійно – технічному закладі? На це питання шукали відповідь працівники КРВ в Дворічанському районі при проведенні ревізії фінансово – господарської діяльності в Дворічанському професійному аграрному ліцеї.
2009-10-15
Проблеми районних КРВ
Виконуючи єдину для всіх функцію – забезпечення ефективного контролю за використанням державних ресурсів та їх збереженням, кожен контрольно-ревізійний відділ має як здобутки, так і проблеми. При проведенні аналізу роботи районного відділу можна зробити висновок, що труднощі, які виникають в роботі працівників районної ланки, спільні для всіх підрозділів Служби.
2009-10-16
Загадкові зникнення
Останнім часом все частіше при проведенні ревізій правильності використання бюджетних коштів на будівельно-монтажні та ремонтно-будівельні роботи ревізори районних контрольно-ревізійних відділів стикаються з однією й тією ж ситуацією. З державного або обласного бюджету виділяється субвенція на проведення будівельних робіт на визначеному об’єкті. Сільська рада укладає договір підряду на проведення робіт з підрядником приватної форми власності з іншого регіону, робота якого в районі невідома. Підрядник проводить роботи, отримує кошти та зникає.
2009-10-22
Кому потрібна оренда?
Протягом вересня –жовтня 2009 року контрольно-ревізійним відділом в Нововодолазькому районі було проведено ревізію фінансово-господарської діяльності одного з державних підприємств за 2007-2008 роки та 8 місяців 2009 року.Протягом багатьох років підприємство займалось зберіганням зернових та ось у 2004 році вищою установою було прийнято рішення про передачу майна державного підприємства в оренду комерційній структурі строком на 15 років.