Архів новин
 
2009-11-02
Фінансам - контроль, громадянам - належні виплати
Практика проведення ревізій свідчить, що спостерігається стала тенденція різноманітних порушень у сфері оплати праці працівникам сільських рад та установ, що їм підпорядковуються.Незважаючи на виконання Законів України” Про Державний бюджет України” на відповідні роки, згідно яких щорічно видатки на оплату праці затверджуються як захищена та першочергова стаття видатків бюджету, та інші законодавчі документи, які регламентують питання оплати праці, керівники органів місцевого самоврядування не завжди їх дотримуються.
2009-11-02
Нова суспільна мода
У сучасному суспільстві з’явилася «мода» серед громадян відстоювати свої конституційні права, звертаючись з позовами до різних установ, у тому числі і бюджетних, при цьому предметом позову нерідко стають і «моральні збитки».
2009-11-02
Використання бюджетних коштів на ремонтно-будівельні роботи в Східному управлінні капітального будівництва Міністерства оборони України
Серед найбільш важливих проблем залишається проблема забезпечення житлом військових та окремих громадян.Так, за період з 2006 по 2007 рік Східному УКБ були виділені кошти з державного бюджету на будівництво напірного трубопроводу від каналізаційної напірної станції військового містечка №1 с.Клугіно-Башкирівка Чугуївського району Харківської області до каналізаційної напірної станції № 2 в м.Чугуєві.
2009-11-02
Використання бюджетних коштів ДП «Харківський облавтодор»
В ході планової ревізії фінансово-господарської діяльності ДП «Харківській облавтодор» акціонерної кампанії «Автомобільні дороги України», яка проводилась в грудні 2008р. встановлено, що підрядною організацією ТОВ «Дорстрой Монтаж» в період з 2006 по 2007 роки виконувались роботи з реконструкції виробничої бази дорожньо-експлуатаційної дільниці (ДЕД) в с.Шевченкове Куп’янського ДЕП Харківської області, Перший пусковий комплекс на суму 2072,3 тис. грн.
2009-11-02
Знання вимог державних будівельних норм – основа якісної роботи
Одними з поширених порушень, які встановлює КРУ в Харківській області в ході ревізій, при перевірці питання законного використання коштів, виділених на проведення ремонтних робіт, є завищення кількості списаних будівельних матеріалів порівняно з тією, що передбачена державними будівельними нормами, а також недотримання вимог державних будівельних норм при документальному оформленні виконаних робіт у випадку, якщо підрядником змінюється технологія виконання робіт, а також і матеріальні ресурси, порівняно з існуючими загальнодержавними будівельними нормами.
2009-11-05
Фінансовий контроль
Передостаннє число журналу цього року виходить на початку золотої осені. Згадуючи рядки Тараса Шевченка „Ми восени такі похожі Хоч капельку на образ Божий...”, мимоволі замислюєшся: а й справді, просвітла пора жовтого листя наразі підсумкова і навіть сповідальна – чи вродив твій сад золотими плодами?
2009-11-06
Відбулася колегія ГоловКРУ
У передостанній день другого місяця осені, 30 жовтня 2009 року, відбулася розширена колегія ГоловКРУ України.
2009-11-09
Про результати ревізії державного підприємства МОУ “Харківський проектний (науково –дослідний) інститут”
Відповідно до плану роботи КРУ в Харківській області фахівцями обласного апарату проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Державного підприємства Міністерства оборони України “Харківський проектний (науково - дослідний) інститут” (далі - Інститут) за 2007 – 2008 та завершений звітний період 2009.
2009-11-10
Про результати ревізій театрів
Фахівцями контрольно – ревізійного управління в Харківській області проведені ревізії фінансово-господарської діяльності 6-ти театрів. Ревізіями виявлено порушень фінансово-бюджетної дисципліни майже на 4000,00 тис.грн., із них – таких, що призвели до втрат – на 396,00 тис.гривень.
2009-11-16
Проходження виробничої практики учнями професійно-техничних навчальних закладів
Відповідно до плану контрольно-ревізійної роботи ГоловКРУ України та плану контрольно-ревізійної роботи контрольно-ревізійного відділу в Первомайському районі на ІІІ квартал 2009 року працівниками КРВ в Первомайському районі проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Первомайського професійного ліцею.
2009-11-17
Як сільська рада газопровід продавала.
В серпні 2009 року контрольно-ревізійним відділом в Борівському районі проведено ревізію фінансово – господарської діяльності та бюджету за ІІ півріччя 2007 року, 2008 рік та І півріччя 2009 року в сільській раді „Х” (назва сільської ради не наводиться з причини розслідування даної справи правоохоронними органами).
2009-11-17
Дефіцит бюджету та втрата доходів санітарно-епідеміологічною станцією
У жовтні 2009 року контрольно – ревізійним відділом в N-му районі проведено ревізію використання бюджетних коштів, виділених Міністерству охорони здоров‘я України для проведення державного санітарно – епідеміологічного нагляду та дезінфекційних заходів в районній санітарно – епідеміологічній станції за 2007 рік, 2008 рік та І півріччя 2009 року.
2009-11-20
Візит делегації спеціалістів ГоловКРУ України до Франції
Про виконання програми візиту делегації спеціалістів ГоловКРУ України, Міністерства фінансів України та Державного казначейства України до Франції на запрошення АДЕТЕФ (28 вересня – 3 жовтня 2009 року)
2009-11-20
Ревізія Богодухівської дитячої музичної школи
Спеціалістами КРВ в Богодухівському районі у вересні 2009 року проведено ревізію Богодухівської дитячої музичної школи, якою встановлено порушень бюджетного і фінансового законодавства України на загальну суму близько 13 тис. гривень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів.
2009-11-20
Про ревізію Комунального закладу охорони здоров’я „Краснокутська центральна районна лікарня”
Ревізорами КРВ в Богодухівському районі в серпні-вересні 2009 року проведено ревізію Комунального закладу охорони здоров’я Краснокутська центральна районна лікарня, якою встановлено порушень бюджетного і фінансового законодавства України на загальну суму майже 90 тис.гривень.
2009-11-23
Результати однієї ревізії
На виконання плану роботи ГоловКРУ України на ІІІ квартал 200 року КРВ в Лозівському районі проведено ревізію фінансово-господарської діяльності в Панютинському професійному аграрному ліцеї за період з 01.04.2007 по 20.06.2009 роки, якою встановлено фінансових порушень на загальну суму 3661,3 тис.гривень.
2009-11-23
Зекономили
Обласним апаратом КРУ в Харківській області в серпні - вересні 2009 року проведено ревізії фінансово-господарської діяльності в комунальних закладах охорони здоров’я, Обласних туберкульозних санаторіях „Занки”, „Володимирський” та „Шарівка” за період з 01.11.2006 по 01.08.2009 роки.
2009-11-26
Ревізія фінансово-господарської діяльності Кегичівського малого державного комунального госпрозрахункового підприємства
Фахівцями КРВ в Кегичівському районі завершено планову ревізію фінансово-господарської діяльності Кегичівського малого державного комунального госпрозрахункового підприємства технічної інвентаризації. У періоді, що підлягав ревізії, підприємство мало позитивний баланс, було рентабельним та платоспроможним. Аналіз показників фінансово-господарської звітності засвідчив, що доходи підприємства мають тенденцію до зростання.
2009-11-26
Використанню земель – реальну вартість, бюджетам - доходи
Ефективність виконання доходної частини бюджету по закріплених та власних надходженнях повинна забезпечуватись як державою, так і органами місцевого самоврядування. Одним з актуальних питань залишається надходження до бюджетів платежів від операцій з земельними ресурсами. Безоплатне використання землі, заниження розміру орендної плати, невнесення змін до договорів оренди відповідно чинному законодавству, бездіяльність щодо стягнення заборгованості є основними причинами втрат доходів бюджетами.
2009-11-26
Невикористані ресурси санітарно-епідеміологічної служби.
Обґрунтовано положення про те, що доходи є невід’ємним та важливим об’єктом ревізії фінансово-господарської діяльності бюджетних установ, підприємств та організацій державного сектору економіки. Фінансово-господарська діяльність бюджетних установ повинна бути спрямована на максимальне виконання планових показників по групах власних надходжень, з метою подальшого спрямування коштів на вирішення основних завдань діяльності: виконання фінансових зобов’язань, фінансове забезпечення виробничого та соціального розвитку установи, контроль за ефективним розподілом і цільовим використанням фінансових ресурсів.
2009-11-30
Доходи від діяльності навчальних господарств професійно-технічних навчальних закладів сільськогосподарського призначення
КРВ в Первомайському районі проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Первомайського професійного ліцею за період з 01.01.2007 по 31.07.2009, якою встановлено фінансових порушень на загальну суму 280,85 тис. гривень.