Архів новин
 
2009-12-04
Примхлива стаття
Перевіривши фінансово-господарську діяльність Шевченківського професійного аграрного ліцею, контрольно-ревізійний відділ зіткнувся з величезною кількістю порушень Закону України „Про освіту”.
2009-12-04
Про результати ревізії Шевченківського професійного аграрного ліцею
Ревізією фінансово-господарської діяльності в Шевченківському професійному аграрному ліцеї, яка була проведена ревізорами КРВ в Шевченківському районі, встановлено фінансових порушень на загальну суму 566,8 тис.гривень.
2009-12-07
Про участь КРУ в Харківській області у заходах щодо забезпечення надходжень до державного бюджету та розрахунків за природний газ
Зважаючи на ситуацію, що склалася з розрахунками підприємств теплоенергетики за спожитий природний газ, з метою забезпечення розрахунків з Російською Федерацією за поставлений природний газ, його стабільності постачання в Україну та до країн Європи, а також надходжень до державного бюджету, для забезпечення життєдіяльності країни в осінньо-зимовий період, Кабінетом Міністрів України прийнята Постанова „Про заходи щодо забезпечення надходжень до державного бюджету та розрахунків за природний газ” (від 25.11.2009 № 1241).
2009-12-08
Про використання коштів обласного бюджету на проведення культурно-мистецьких заходів
Проведеною фахівцями контрольно-ревізійного управління в Харківській області ревізією фінансово-господарської діяльності комунального закладу „Харківський український культурний центр „Юність” встановлено 79,65 тис.грн. фінансових порушень, допущених в результаті завищення обсягів і вартості ремонтних робіт, недотримання порядку нарахування заробітної плати працівникам, використання бюджетних коштів на оплату транспортних послуг та послуг з проживання тощо.
2009-12-14
Про стан контролю за використанням бюджетних коштів на Євро-2012
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу”, з метою належної підготовки до проведення в Харківській області матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, рішеннями сесій Харківської обласної та міської рад затверджено Обласну Цільову програму підготовки та проведення в Харківській області матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та Міську відповідно.
2009-12-15
Використання коштів на ремонтно-будівельні роботи в КЗОЗ «Обласна клінічна лікарня – центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"
Одним із завдань контрольно-ревізійного управління в Харківській області є контроль за використанням коштів, виділених на проведення ремонтно-будівельних робіт.
2009-12-15
Вдало відремонтували
У ІV кварталі 2009 року була проведена планова ревізія законного використання коштів, виділених на проведення ремонтно-будівельних робіт в учбовому закладі - Центр професійно-технічної освіти № 2.
2009-12-15
Виконання ремонтно – будівельних робіт у навчальних закладах Харківської області
Одним з поширених порушень, які встановлює КРУ в Харківській області при проведенні ревізій законного використання бюджетних коштів на проведення ремонтно-будівельних робіт, є невірне застосування державних кошторисних норм або їх завищення.
2009-12-17
Фінансові порушення, їх причини і наслідки
За 2009 рік контрольно-ревізійним відділом в Кегичівському районі проведено 26 ревізій.Проведеними ревізіями встановлено порушень на загальну суму 4564,62 тис.гривень. Найпоширенішими є порушення, допущені при нарахуванні заробітної плати.
2009-12-22
Ревізія бюджету Валківського району
Спеціалістами Контрольно-ревізійного управління в Харківській області та Головного фінансового управління Харківської облдержадміністрації проведено ревізію виконання бюджету Валківського району за період 2006-2008 роки та поточний період 2009 року.