Архів новин
 
2009-02-02
На сьогодні набуває актуальності ставлення посадових осіб та службовців до долі дітей, обділених батьківською опікою
Працівниками контрольно-ревізійного управління в Харківській області проведено планову ревізію в спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з вадами розумового розвитку смт. Високий Харківського району Харківської області.
2009-02-03
Бюджетному контролю - якість і професіоналізм.
В сучасних умовах дефіциту бюджетів усіх рівнів, недофінансування окремих галузей і державних програм, проблема нецільового використання бюджетних послуг є найбільш актуальною та болючою.
2009-02-04
Статтею 53 Конституції України передбачено
Статтею 53 Конституції України передбачено, що держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно - технічної та вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах; розвиток дошкільної, повної загальної середньої , позашкільної, професійно - технічної, вищої і післядипломної освіти, різних форм навчання.
2009-02-04
Підприємство – „Велика кишеня”.
Підприємство, яке протягом декількох років знаходилось у кризовому стані втрачає можливість нормального функціонування в подальшому.
2009-02-04
Загибель підприємств.
Останнім часом найпоширенішим засобом доведення підприємства до банкрутства є такий засіб як приховане кредитування різноманітних комерційних структур.
2009-02-04
ТИПОВІ ПОРУШЕННЯ ПО ЗАРОБІТНІЙ ПЛАТІ В УСТАНОВАХ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я
Виходячи з аналізу стану фінансування установ охорони здоров'я на придбання медикаментів і продуктів харчування, інших видатків та стану укомплектованості медичним обладнанням можна зробити висновок, що фінансування цих установ на теперішній час збільшилось в порівнянні з минулими роками.
2009-02-05
Інвентаризація розрахунків
При проведенні ревізій особливе місце займає питання правильності та повноти проведення розрахунків з бюджетом, підзвітними особами, робітниками і службовцями, депонентами та іншими дебіторами і кредиторами.
2009-02-10
Недостаточная обеспеченность спецтехникой горноспасательного отряда
На территории региону функционирует ГП "Харьковский военизированный горноспасательный отряд".
2009-02-11
Харьковский метрополитен неэффективно использует государственные средства для оплаты услуг охраны своих объектов
ГП "Харьковский метрополитен" неэффективно использовал около 18 млн.грн. госсредств для оплаты услуг охраны своих объектов.
2009-02-26
Перевіряються підприємства, які виконують інформаційну та освітню функції.
У теперішній час, коли гостро стає проблема отримання правдивої інформацієї, важливу роль набувають періодичні видання. Одним із змістовних джерел такої інформації є „Газета „Харьковские известия” Харківської міської ради”.
2009-02-26
Важливість аналізу взаєморозрахунків.
Підприємства не завжди уважно та відповідально ставляться до проведення звірок зі своїми контрагентами, що нажаль, інколи призводить до сумних наслідків. І мета керівників не тільки вирішувати поточні питання, а й аналізувати та контролювати показники діяльності.
2009-02-26
Працівники органів ДКРС стоять на сторожі інтересів держави та захищають її фінанси.
Так, КРВ в м.Харкові проведена ревізія фінансово-господарської діяльності виробничого управління водопровідного господарства „Дніпро”
2009-02-26
НЕЦІЛЬОВЕ ВИКОРИСТАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ В УСТАНОВАХ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я
Одним з видів значних порушень, виявлених під час проведення ревізій установ охорони здоров'я, є нецільове використання бюджетних коштів.
2009-02-26
МАЄШ ЗЕМЛЮ - БУДЬ НА НІЙ ГОСПОДАРЕМ
Сільські, селищні ради зазвичай бідкаються, жаліючись на нестачу коштів. Але іноді, посадові особи рад самі винні у тому, що в місцевий бюджет недоотримують кошти.
2009-02-26
“Телефон довіри” КРВ
Контрольно-ревізійний відділ в Кегичівському районі доводить до відома про функціонування “телефону довіри”.
2009-02-26
“Чи потрібні районні КРВ?”
Контрольно-ревізійний відділ – ланка в системі фінансового контролю, за результатами діяльності якої можна проаналізувати весь спектр проблем регіону, оцінити ефективність управління органів місцевого самоврядування фінансовими ресурсами.
2009-02-26
Власні надходження необхідно рахувати
Орендна площа у власників комунального майна – найбільш прийнятне та найменш затратне рішення.
2009-02-27
Роздуми на « газову» тему.
Про факти безоплатної передачі органами місцевого самоврядування комунального майна (газопроводів та споруд на них) на користь ВАТ „Харківгаз”, яке має приватну власність, відділ вже неодноразово інформував жителів Валківського та Коломацького районів на сторінках районних газет.
2009-02-27
Коли користуватися Законом “не обов”язково”.
Контрольно-ревізійним відділом в Первомайському районі на підставі звернення за “телефоном довіри” проведена ревізія правильності відчуження майна в одній з сільських рад Первомайського району.
2009-02-27
КРВ в Харківському районі повідомляє:
Для зворотного зв’язку громадкістю
2009-02-27
СПИСАННЯ НЕПРИДАТНИХ МЕДИКАМЕНТІВ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНИМИ УСТАНОВАМИ
Насамперед з"ясовуються причини псування медикаментів та виявляються винні особи. При виявленні псування медикаментів складається акт на їх списання.
2009-02-27
Облік матеріальних цінностей в загальноосвітніх навчальних закладах, які були придбані за кошти благодійного фонду, що створений батьками закладу та існує на кошти від благодійних внесків батьків учнів.
Загальні засади благодійництва в Україні визначає Закон України «Про благодійництво та благодійні організації» від 16.09.97 р. № 531/97-ВР (далі – Закон № 531).
2009-02-27
ОБЛІК ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ
Кропітка робота ревізора дає результати по контролю за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів.