Архів новин
 
2009-04-01
Про ревізію Красноградського центру соціально-психологічної реабілітації дітей
Проведено ревізію Красноградського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.
2009-04-01
А БЕЗ ВОДИ І НІ ТУДИ І НІ СЮДИ
Слова відомої пісеньки зараз як ніколи актуальні. Хто з пересічних громадян у середині минулого сторіччя передбачав, що у наступному віці ми будемо купувати чисту воду за гроші, що цей бізнес стане вельми прибутковим та на наших кухнях з’являться великі поліетиленові бутилі питної води? Сьогодні це наша реальність.
2009-04-02
Про наслідки проведеної ревізії Дергачівської районної ради
Фахівцями обласного апарату проведено ревізію фінансово-господарської діяльності в Дергачівській районній раді
2009-04-03
Про перешкоджання фахівцям Контрольно-ревізійного управління в проведенні ревізії ДП МОУ «Харківське управління механізації та будівництва»
За дорученням Кабінету Міністрів України КРУ в Харківській області слід було провести ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності в ДП МОУ «Харківське управління механізації та будівництва».
2009-04-03
Вибухи в Лозовій не без наслідків.
Надзвичайна ситуація, яка склалася в серпні 2008 року на території 61 арсеналу Південного оперативного командування сухопутних військ Збройних Сил України водночас зробила постраждалими багатьох мешканців міста Лозова та Лозівського району, а також ряд підприємств та установ.
2009-04-03
Керівника притягнуто до відповідальності.
Проведеною ревізією фінансово-господарської діяльності, в Нововодолазькій центральній районній лікарні
2009-04-06
Підприємства Міністерства оборони під контролем.
Контрольно-ревізійним управлінням в Харківській області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Державного підприємства Міністерства оборони України “Харківський завод залізобетонних виробів”.
2009-04-06
Своя кишеня ближче або І знову про проблеми ЖКГ
Житлово-комунальне господарство є однією з важливих соціальних галузей, яка забезпечує населення, підприємства та організації відповідними послугами, на якість яких дорікав кожен хоча б раз у житті.
2009-04-06
ЗБЕРЕЖЕННЯ МАЙНА – ВАЖЛИВА ЗАДАЧА
Управління комунальним підприємством – це велика відповідальність для керівника. А чим більше підприємство, тим більш складною виявляється задача.
2009-04-07
Ревізією встановлено порушень на загальну суму понад 120,0 тис. грн.
В лютому-березні поточного року проведено планову ревізію в установах, які обслуговуються бухгалтерією Сіннянської сільської ради.
2009-04-07
Про ревізію комунального підприємства “Джерельне”
Ревізією комунального підприємства “Джерельне” встановлено значні порушення бюджетного і фінансового законодавства України на загальну суму 246,30 тис.грн.
2009-04-08
Про наслідки проведеної ревізії Дергачівської міської ради
Контрольно-ревізійним управлінням в Харківській області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності в Дергачівській міській раді
2009-04-08
Ревізія Кирилівської сільської ради
Кирилівська сільська рада – одна з найвіддаленіших від районного центру. До її складу входять чотири населених пункту.
2009-04-08
Нецільове використання бюджетних коштів
Питання цільового використання бюджетних коштів, виділених на утримання бюджетних установ перевіряються КРВ в м. Харкові при здійсненні кожної планової ревізії. Однак, такі порушення продовжують допускатися, в результаті чого виникає необхідність з’ясувати причини їх допущення та вжиття заходів щодо їх попередження.
2009-04-08
Щодо функціонування “Телефону довіри”
Контрольно-ревізійний відділ в м.Харкові доводить до відома про функціонування “телефону довіри”.
2009-04-08
Джерела збільшення надходжень бюджету м.Дергачі
В межах проведення ревізії Дергачівського району в І кварталі поточного року проводився державний фінансовий аудит виконання бюджету м.Дергачі за період 2005-2008 роки.
2009-04-09
Запорука сталого розвитку територіальної громади міста Дергачі- операції з земельними ресурсами
Контрольно-ревізійним управлінням в Харківській області проведено державний фінансовий аудит виконання бюджету м.Дергачі
2009-04-09
Ревізорами встановлені порушення.
Проведено ревізію використання бюджетних коштів та матеріальних цінностей, достовірності бухгалтерського обліку та звітності в Довжицькій сільській раді
2009-04-09
Відчуження з порушенням
Ревізією в Ізюмському комунальному виробничому водопровідно-каналізаційному підприємстві встановлено, що підприємством проведено відчуження частин майнового об’єкту незавершеного будівництва на користь фізичним особамю.
2009-04-13
Про наслідки проведеної ревізії Дергачівської районної державної адміністрації
Фахівцями обласного апарату проведено ревізію фінансово-господарської діяльності в Дергачівській районній державній адміністрації
2009-04-14
Наукова діяльність Академії правових наук у сучасних умовах.
Контрольно-ревізійне управління в Харківській області приймало участь в державному фінансовому аудиті ефективності використання коштів державного бюджету на фундаментальні дослідження, прикладні науково-технічні розробки, виконані роботи за державними цільовими програмами і державним замовленням у бюджетній сфері за 2005-2008 роки.
2009-04-14
Паливне шахрайство
Контроль-ревізійним управлінням в Харківській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності військової частини проводилась перевірка фактичної наявності централізовано закупленого Міністерством оборони України вугілля.
2009-04-14
Сьогодення фундаментальних наук. Чи є ймовірність їх застосування у майбутньому?
Протягом грудня 2008 року – березня 2009 року Контрольно-ревізійне управління в Харківській області приймало участь в державному фінансовому аудиті ефективності використання коштів державного бюджету на фундаментальні дослідження, прикладні науково-технічні розробки, виконані роботи за державними цільовими програмами і державним замовленням у бюджетній сфері за 2005-2008 роки.
2009-04-14
Про результати ревізії Відкритого акціонерного товариства „Турбоатом”
У квітні 2009 року фахівцями відділу контролю у сфері державної власності КРУ в Харківській області завершено ревізію фінансово-господарської діяльності у Відкритому акціонерному товаристві „Турбоатом”
2009-04-14
Про фінансовий стан Харківського державного авіаційного орденів Жовтневої революції та Трудового Червоного прапора виробничого підприємства
Фахівцями відділу контролю у сфері державної власності КРУ в Харківській області завершено ревізію фінансово-господарської діяльності Харківського державного авіаційного орденів Жовтневої революції та Трудового Червоного прапора виробничого підприємства .
2009-04-14
Статути малих державних підприємств не відповідають законодавству України
Відділом контролю у сфері державної власності КРУ в Харківській області у 2008 році було заплановано та проведено дві ревізії фінансово-господарської діяльності малих державних підприємств.
2009-04-14
Про результати ревізії відкритого акціонерного товариства “Авіалінії Харкова”
Фахівцями відділу контролю у сфері державної власності КРУ в Харківській області наприкінці 2008 року було проведено планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності відкритого акціонерного товариства “Авіалінії Харкова”.
2009-04-14
Про результати ревізії Державного підприємства „Харківській дослідний цементний завод”
Наприкінці 2008 року фахівцями відділу контролю у сфері державної власності КРУ в Харківській області було проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Державного підприємства „Харківській дослідний цементний завод”
2009-04-14
Керівництво ДП "Завод ім. В.О. Малишева" протидіє працівникам ДКРС
Виходячи із публічної інформації про факти порушень і зловживань у фінансовій сфері та неефективного управління державним майном, до плану роботи управління на І квартал 2009 року за власною ініціативою було внесено ревізію фінансово-господарської діяльності ДП "Завод ім. В.О. Малишева".
2009-04-14
Краще запобігати порушення, ніж потім підраховувати втрати.
Контрольно-ревізійним відділом в Сахновщинському районі поряд з викриттям фактів незаконного, неефективного використання бюджетних коштів та матеріальних цінностей, нецільового витрачання бюджетних коштів, вживається комплекс заходів, спрямованих на запобігання негативних явищ.
2009-04-14
Скарга, як засіб
Останнім часом спостерігається значне пожвавлення роботи контрольно-ревізійного відділу в м. Харкові за зверненнями громадян по отриманих заявах та скаргах.
2009-04-15
Бюджетні кошти під контролем
Контрольно-ревізійним відділом в Нововодолазькому районі проведено ревізію використання бюджетних коштів і збереження матеріальних цінностей в установах, які обслуговуються бухгалтерією Рокитненської сільської ради
2009-04-15
Щодо функціонування “Телефону довіри”
Шановні мешканці нашого міста!
2009-04-15
Про оренду необоротних активів та її розкриття у фінансовій звітності.
Під час проведення контрольних заходів виникає багато питань з приводу правильного формування у бухгалтерському обліку інформації про оренду необоротних активів та її розкриття у фінансовій звітності.
2009-04-15
Нецільове використання бюджетних коштів, приклади з практики роботи КРВ в м.Харкові
Питання цільового використання бюджетних коштів, виділених на утримання бюджетних установ перевіряються КРВ в м. Харкові при здійсненні кожної планової ревізії.
2009-04-15
Факти порушень, керівництва селищною радою, діючого законодавства України.
В січні-лютому 2009 року, проводилась планова ревізія Старосалтівської селищної ради Вовчанського району.
2009-04-15
Фінансові порушення.
Ревізорами КРВ в Краснокутському районі проведено ревізію фінансово-господарської діяльності районної державної лікарні ветеринарної медицини Краснокутського району.
2009-04-16
Доволі часто в засобах масової інформації з”являються статті на комунальну тему, основним лейтмотивом яких є невідповідність тарифів на комунальні послуги тим витратам
Доволі часто в засобах масової інформації з”являються статті на комунальну тему, основним лейтмотивом яких є невідповідність тарифів на комунальні послуги тим витратам, які несуть підприємства ЖКГ, що приводить до збитковості останніх та, як наслідок, низької якості наданих послуг.
2009-04-16
Позапланова ревізія окремих питань фінансово – господарської діяльності у Лозівському державному підприємстві кормових домішок.
В жовтні 2008 року працівниками КРВ у Лозівському районі за рішенням Лозівського міськрайонного суду проведена позапланова ревізія окремих питань фінансово – господарської діяльності у Лозівському державному підприємстві кормових домішок.
2009-04-16
Ревізія у Відділі освіти Куп’янської міської ради
Проведено ревізію використання та збереження бюджетних коштів та майна, достовірності бухгалтерського обліку та звітності у Відділі освіти Куп’янської міської ради.
2009-04-16
Про організацію проведення контрольних заходів
Відповідно до Порядку проведення інспектування державною контрольно-ревізійною службою, затвердженого Постановою КМУ від 20.04.2006 року №550 Інспектування полягає у документальній і фактичній перевірці певного комплексу або окремих питань фінансово-господарської діяльності об'єкта контролю і проводиться у формі ревізії, яка повинна забезпечувати виявлення фактів порушення законодавства, встановлення винних у їх допущенні посадових і матеріально відповідальних осіб.
2009-04-16
Формування доходів та витрат підприємств державного сектору
Ревізорами КРВ були досліджені питання фактів втрати доходів
2009-04-16
Застосування адміністративних стягнень органами ДКРС згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення.
При складанні та оформленні матеріалів про адміністративні правопорушення слід керуватися вимогами Кодексу України про адміністративні правопорушення, наказу ГоловКРУ України № 160 від 30.07.2002 р. та розпорядженнями, рекомендаціями і листами ГоловКРУ України та КРУ в Харківській області.
2009-04-16
Золоті колодязі.
Відділом контролю в сфері будівництва проведено ревізію законного використання бюджетних коштів на проведення будівельних та ремонтних робіт в Дергачівській міській раді
2009-04-16
Етика поведінки працівника органів Державної контрольно-ревізійної служби України
В умовах реформування системи державної служби в Україні висока кваліфікація, професійні та моральні якості державних службовців є одним з найважливіших факторів утвердження громадського суспільства, побудови демократичної держави, створення ефективної системи державного управління, що відповідає стандартам правової держави із соціально-орієнтованою ринковою економікою.
2009-04-16
Привиди будівельних машин.
Відділом контролю в сфері будівництва проведено ревізію використання бюджетних коштів на проведення будівельних та ремонтних робіт в Державному підприємстві „Вовчанське лісове господарство”
2009-04-16
Матеріальна шкода для школи.
Відділом контролю в сфері будівництва проведено ревізію цільового та законного використання коштів, в тому числі субвенції з державного бюджету, виділених на проведення будівельних та ремонтних робіт у відділі освіти Сахновщинської райдержадміністрації .
2009-04-16
Особливості перевірки правильності нарахування внесків до цільових фондів (Пенсійного фонду, Фонду соціального страхування, Фонду державного страхування на випадок безробіття та Фонду страхування від нещасного випадку на виробництві)
Страхові внески нараховуються (утримаються) від суми оплати праці, що включає основну та додаткову заробітну плату, а також інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, які підлягають обкладанню податком з доходів фізичних осіб.
2009-04-17
Виділення спеціаліста органів ДКРС для участі у перевірках, що проводяться правоохоронними органами
Одне з найважливіших питань в роботі контрольно-ревізійної служби є взаємодія з правоохоронними органами.
2009-04-17
Про результати ревізії використання коштів субвенції з державного бюджету на енергозбереження
В І кварталі 2009 року КРУ в Харківській області та контрольно-ревізійними відділами в районах Харківської області, проведені ревізії стану використання коштів субвенції, виділеної з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи з енергозбереження.
2009-04-17
Про результати позапланової ревізії ДП „48 Завод залізничної техніки”
На виконання постанови Ленінського районного суду, відділом контролю у сфері послуг та комунальної власності КРУ в Харківській проведена ревізія окремих питань фінансово-господарської діяльності Державного підприємства „48 Завод залізничної техніки” .
2009-04-19
Пасха
Праздник праздников, самый главный православный праздник .
2009-04-19
Привітання Голови ГоловКРУ Миколи Сивульського зі святом Великодня
Шановні колеги!
2009-04-21
Проблема газифікації населених пунктів
Однією з актуальною проблемою на сьогоднішній час залишається проблема газифікації населених пунктів.
2009-04-21
З метою відстоювання інтересів держави
КРУ в Харківській області накопичено певний досвід участі в судових засіданнях в інтересах держави.
2009-04-21
Відсутність належного контролю за ходом виконання робіт
Одними з поширених порушень, які встановлює КРУ в Харківській області при проведенні ревізій, є завищення обсягів виконаних робіт, завищення кількості списаних будівельних матеріалів.
2009-04-21
ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ НА УТРИМАННЯ ШТАТНИХ ОДИНИЦЬ
Місцеві бюджети – найважливіша складова фінансової основи місцевого самоврядування.
2009-04-21
Ревізія у відділі освіти
Контрольно-ревізійним відділом в Красноградському районі проведено ревізію відділу освіти Красноградської районної державної адміністрації.
2009-04-21
Ревізія сільського бюджету
У лютому поточного року проведено планову виїзну ревізію коштів субвенції.
2009-04-21
Додаткова відпустка одинокій матері
виникає питання: Які документи повинна представити “одинока мати” (саме розлучена жінка), щоб мати право на надання додаткової соціальної відпустки?
2009-04-22
Використання коштів субвенції
Однією з сучасних проблем є контроль за законним використанням коштів субвенції з державного бюджету, що виділяються підприємствам та установам Харківської області.
2009-04-22
Підтримка села на державному рівні.
Серед найбільш важливих проблем залишається підтримка села на державному рівні, насамперед поліпшення умов життя сільських мешканців, шляхом газифікації сіл за рахунок державних коштів.
2009-04-22
НЕДОПЛАТИ ПРАЦІВНИКАМ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ
ПРАЦІВНИКИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я
2009-04-23
ЗМІНИ В ПОРЯДКУ СПИСАННЯ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ.
Контрольно-ревізійний відділ в Дергачівському районі нагадує про ЗМІНИ В ПОРЯДКУ СПИСАННЯ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ.
2009-04-24
Телефони довіри
Контрольно – ревізійне управління в Харківській області повідомляє, що поряд з “телефоном довіри” - 705-11-08, який функціонує в управлінні для забезпечення зворотного зв’язку з громадськістю, свою інформацію про можливі порушення фінансової дисципліни можна залишити в територіальних контрольно – ревізійних відділах за доведеними телефонами. Телефони довіри
2009-04-24
Про особистий прийом громадян в КРУ в Харківській області
Керівниками КРУ в Харківській області, які мають право приймати рішення, що входять до їх компетенції, проводять особистий прийом громадян (далі додається).
2009-04-24
НЕДОПЛАТИ ПРАЦІВНИКАМ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ
ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ
2009-04-24
Щодо здійснення поточних та капітальних видатків
СУТТЄВО. За кодом 1170 «Дослідження і розробки, державні програми» бюджетної класифікації не можуть бути здійснені капітальні видатки.
2009-04-24
Інформація про результати контролю з виплат заборгованості 1997-2002 років педагогічним працівникам за ст.57 Закону України «Про освіту»
З метою посилення соціального захисту малозабезпечених верств населення та поліпшення умов оплати праці працівників бюджетної сфери Державою приймається цілий комплекс заходів.
2009-04-24
Фізична культура і спорт очима ревізорів
Проведено ревізії фінансово – господарської діяльності в 5 закладах фізичної культури і спорту, в яких встановлено 1034,60 тис. грн. фінансових порушень.