Архів новин
 
2009-05-19
Дії що призвели до критичного стану підприємства
Ревізія фінансово-господарської діяльності комунального житлово-експлуатаційного підприємства Циркунівської сільської ради
2009-05-19
“Бідна земля, всі наші тіни падають на неї”
Земельний фонд Дворічанського району становить 111235,1 га.
2009-05-19
Порушення які пов’язані з будівництвом.
Досить часто органами Державної контрольно-ревізійної служби виявляються порушення пов’язані з капітальним будівництвом, реконструкцією та ремонтом.
2009-05-19
Ревізія у відділі культури
Виявлено порушень на загальну суму 24,8 тис.грн.
2009-05-19
Роль фінансового контролю у зміцненні фінансової дисципліни.
Будь - яка господарська діяльність неможлива без застосування системи економічних важелів відносно дотримання законодавства в області державної політики, тобто систематичного та дієвого контролю з боку держави .
2009-05-19
Договір оренди автомобіля
Є різні шляхи, як підприємству отримати машину; купити, одержати як внесок до статутного капіталу, взяти її в лізінг, і звичайно, просто орендувати.
2009-05-19
За метеріалами ревізії КП „Комжитло” Лозівської міської ради
В ході ревізії КП „Комжитло” встановлено фінансових порушень на загальну суму 40505,22 грн.
2009-05-19
Про ревізію комунального підприємства “Благоустрій”
Порушення бюджетного і фінансового законодавства України на загальну суму 415,52 тис.грн.
2009-05-19
Земельні питання – завжди актуальні
Ревізор – професія багатогранна, тому знання він повинен мати різнобічні, вміти орієнтуватися в різних ситуаціях.
2009-05-19
Недоплати заробітної плати працівникам.
Проведено ревізію фінансово-гоподарської діяльності ДП ДАК „ Хліб України” „ Ізюмський державний комбінат хлібопродуктів”.
2009-05-19
Збитковість житлово-комунального підприємства.
Проведено ревізію фінансово-господарської діяльності в Сахновщинському комунальному дочірньому водопровідно-каналізаційному підприємстві.
2009-05-19
Житлово – комунальне господарство - шляхи виходу із кризи
Житлово – комунальне господарство є невід’ємною складовою в народно - господарській інфраструктурі району, яке забезпечує населення, підприємства та організації певними послугами.
2009-05-19
Про результати ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності ДП „Завод ім. В.О. Малишева”.
Фахівцями відділу контролю у сфері державної власності КРУ в Харківській області проведено позапланову виїзну ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності ДП „Завод ім. В.О.Малишева”
2009-05-19
Порушення які пов’язані з будівництвом.
Досить часто органами Державної контрольно-ревізійної служби виявляються порушення пов’язані з капітальним будівництвом, реконструкцією та ремонтом.
2009-05-19
Земельні питання – завжди актуальні
Ревізор – професія багатогранна, тому знання він повинен мати різнобічні, вміти орієнтуватися в різних ситуаціях.
2009-05-20
Використання фінансової допомоги
Проведено ревізії дотримання вимог чинного законодавства в підприємстві „Харківмеблі” Харківської обласної організації всеукраїнської організації інвалідів “Союзу організації інвалідів України”, в Харківському учбово-виробничому підприємстві № 1 Українського товариства глухих та підприємстві “ Основа -Промінвест” громадської організації “ Фонд підтримки інвалідів“.
2009-05-20
Неефективне використання бюджетних коштів
Встановлені факти невикористання обладнання з моменту його отримання та його придбання по завищених цінах.
2009-05-20
Матеріальні бажання працівників.
Контрольно-ревізійним відділом в м.Харкові проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства "Харків-Сигнал".
2009-05-20
Дотримання законодавства про оплату праці.
При проведенні контрольних заходів фахівцями КРВ в Первомайському районі зафіксовані факти відсутності на підприємствах, в установах та організаціях колективного договору.
2009-05-20
ДОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЙНИХ УМОВ
Усі вже звикли, що облік фінансово-господарської діяльності підприємства грунтується на виконанні стандартів бухгалтерського обліку, нормативних та законодавчих актах, ліцензійних умов.
2009-05-20
РОБІТНИКИ КРВ на сторожі інтересів рядових робітників підприємств
При проведенні ревізій фахівці контрольно-ревізійної служби приділяють занчну увагу правильності та відповідності нарахувань на заробітну плату працівникам підприємств, що перевіряються.
2009-05-20
ОБЛІКОВА ПОЛІТИКА –ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА
Важливе місце посідає наказ про облікову політику, у якому підприємтво самостійно визначає принципи та методи одліку своєї діяльності.
2009-05-20
Про фінансовий стан та результати господарської діяльності Державного підприємства “Харківський приладобудівний завод ім. Т.Г.Шевченка”..
Державне підприємство “Харківський приладобудівний завод ім. Т.Г.Шевченка” є сучасним багатопрофільним структурованим підприємством.
2009-05-20
Керівництво ДП „Завод ім. В.О. Малишева” чинить протидії у проведенні працівниками ДКРС ревізії фінансово-господарської діяльності.
Виходячи із публічної інформації про факти порушень і зловживань у фінансовій сфері та неефективного управління державним майном, до плану роботи управління на І квартал 2009 року за власною ініціативою включено ревізію питань фінансово-господарської діяльності ДП „Завод ім. В.О.Малишева”.
2009-05-21
Про результати ревізії Військової частини А 0829
Працівниками контрольно-ревізійного відділу в Лозівському районі проведено планову ревізію окремих питань фінансово - господарської діяльності Військової частини А 0829
2009-05-21
Про результати ревізії УЖКГБ Лозівської міської ради
Працівниками контрольно-ревізійного відділу в Лозівському районі проведено ревізію фінансово-господарської діяльності та збереження комунального майна в Управлінні житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради
2009-05-21
Резерви поповнення місцевого бюджету не вичерпані.
Розвиток будь-якого населеного пункту має бути забезпечений фінансово. На жаль, чимало керівників органів місцевого самоврядування, розуміючи, що наповнення бюджету того ж таки району чи села значною мірою залежить від ефективного господарювання на місцях, ще покладаються на фінансову допомогу від держави.
2009-05-21
Служба ДКРС на варті здоров”я дітей.
Сфера дії контрольно-ревізійної служби України стосується не тільки фінансової та бюджетної дисципліни, дотримання порядку ведення бухгалтерського обліку та звітності, а й перекликається з іншими галузями життя країни: освітою, охороною здоров”я, житлово-комунальним господарством.
2009-05-21
Ремонт та утримання доріг
В поточному році контрольно-ревізійним відділом в Красноградському районі проведено ревізії в 3 філіях Дочірнього державного підприємства “Харківський облавтодор” відкритого акціонерного товариства “Державна акціонерна компанія” “Автомобільні дороги України”, в результаті яких встановлено порушень на загальну суму 1934,57 тис.грн.
2009-05-21
Особистий прийом громадян
Серед важливих напрямів діяльності Служби та завдань державної ваги, покладених на структурні підрозділи ДКРС, на особливому місці знаходиться задоволення прав і свобод людини, надання населенню належної допомоги.
2009-05-21
Ревізія обґрунтованості розрахунків потреби в бюджетних коштах
На виконання плану роботи контрольно-ревізійного відділу в Куп’янському районі проведено ревізію використання бюджетних коштів, виділених Міністерством освіти і науки України на підготовку кадрів у професійно-технічних навчальних закладах у Вищому професійному училищі - 27
2009-05-21
По результатам ревізії В’язівської сільської ради
КРВ в Краснокутському районі проведено ревізію фінансово – господарської діяльності В’язівської сільської ради
2009-05-25
МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
28 травня 2009 року у місті Харкові відбудеться МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ на тему «Досвід розробки та впровадження внутрішніх стандартів контролю якості», яку організовано Харківським регіональним відділенням Всеукраїнської професійної організації «Спілка аудиторів України» разом з Аудиторською палатою України та Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут».
2009-05-26
Про звернення громадян в органах державної контрольно-ревізійної служби.
Порядок розгляду звернень та організації особистого прийому громадян в органах державної контрольно-ревізійної служби затверджено наказом ГоловКРУ України від 28.10.2008 №383.