Архів новин
 
2009-08-04
Вартові державних фінансів
Стан фінансової та бюджетної дисципліни, причини виникнення порушень у сфері економічних взаємовідносин та шляхи їх викорінення є предметом повсякденного аналізу і клопітної роботи контрольно-ревізійного відділу в Первомайському районі.
2009-08-04
По результатам ревізії Костянтинівської селищної ради.
КРВ в Краснокутському районі проведено ревізію фінансово – господарської діяльності Костянтинівської селищної ради. За результатами ревізії встановлено порушень на загальну суму 139,6 тис. грн.
2009-08-04
Спочатку правильне нарахування заробітної плати, потім – премії та допомоги.
Місцеві бюджети (сільські бюджети) – найважливіша складова фінансової основи місцевого самоврядування. Саме завдяки місцевим бюджетам органи місцевого самоврядування можуть надавати мешканцям регіону (селища, села) відповідні послуги, а працівникам - премії та допомоги.
2009-08-04
Земля - багатство України.
На виконання плану роботи КРВ в Валківському районі, проведено ревізії стану виконання бюджету та використання бюджетних коштів і збереження матеріальних цінностей в Перекіпській сільській раді Валківського району та Різуненківській сільській раді Коломацького району. Крім виявлених порушень у веденні бухгалтерського обліку установ, проблемним є питання використання землі без договірних відносин.
2009-08-05
Відкритий лист представникам засобів масової інформації м. Харкова
04.08.2009 в засобах масової інформації активно поширювалась, з посиланням на облКРУ, некоректна інформація стосовно порушень, виявлених КРУ в Харківській області за наслідками перевірок цільового та законного використання бюджетних коштів на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, що склалася на 61 арсеналі Південного оперативного командування Збройних Сил України у серпні – вересні 2008 року.
2009-08-10
В КРУ в Харківській області функціонує „телефон довіри”
Контрольно – ревізійне управління в Харківській області повідомляє, що для забезпечення зворотнього зв’язку з громадськістю в управлінні функціонує „Телефон довіри” - 705-11-08.
2009-08-11
Про підсумки роботи КРУ в Харківській області за І півріччя 2009 року
4 серпня 2009 року відбулося розширене засідання колегії контрольно-ревізійного управління в Харківській області, на якому були підбиті підсумки роботи у першому півріччі 2009 року.
2009-08-18
Підприємства регіону – учасники Загальнодержавної космічної програми
У ІІ кварталі 2009 року Контрольно-ревізійне управління в Харківській області приймало участь у державному фінансовому аудиті ефективності виконання Національним космічним агентством Загальнодержавної космічної програми за 2006-2008 роки.
2009-08-18
Космічна діяльність людства – невід’ємна частина цивілізації
Розвиток космонавтики в країні об’єктивно збільшує вагомість держави у відносинах зі стратегічними партнерами, а також вирішує загальні соціально-економічні проблеми, які в сучасних умовах орієнтовані на масового споживача: зв’язок, телебачення, навігація, метеопрогнози, стан природних ресурсів тощо.
2009-08-18
Газифікація села – золоте дно для нечесних людей.
Ревізіями І півріччя 2009 року охоплена перевірка бюджетних коштів, які виділяються сільським радам для газифікації села, оскільки проблема газифікації населених пунктів залишається актуальною і на теперішній час.
2009-08-18
Спорт і нечисті руки.
На теперішній час в Україні одним із важливіших завдань та пріоритетів є підготовка та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012.
2009-08-19
Результати контрольних заходів підприємств і установ, підпорядкованих Національній академії наук України
В 2009 році з 27-ми установ і підприємств Харківської області, підпорядкованих Національній академії наук України, фахівцями контрольно-ревізійного управління в Харківській області перевірено 6 об’єктів. Ревізіями виявлено 3735,85 тис. грн. фінансових порушень, в т.ч. 343,71 тис. грн. необґрунтованих витрат і недостач; 150,38 тис.грн. недоотриманих коштів бюджетом, установами та працівниками; 41,02 тис.грн. втрат фінансових ресурсів в результаті не нарахування орендарям передбаченої умовами укладених договорів пені за несвоєчасну сплату ними орендної плати.
2009-08-19
Про результати ревізій підприємств циркової галузі
Фахівцями контрольно – ревізійного управління в Харківській області проведені ревізії фінансово-господарської діяльності 2-х підприємств циркової галузі, а саме: Харківського державного цирку та Української творчої дирекції з підготовки циркових атракціонів та номерів.
2009-08-21
Наявність значної кількості конкурентних приватних структур позбавляє Харківську регіональну філію ДП "Центр Державного земельного кадастру" можливості отримати додаткові доходи від основної діяльності.
Нормативно – правовим регулюванням провадження суб’єктами господарювання землевпорядних та землеоціночних робіт передбачено надання прав необмеженому колу комерційних структур, які мають відповідні ліцензії на здійснення зазначеного виду робіт на умовах виконання ними Ліцензійних умов.
2009-08-21
Нормативно-правове регулювання аукціонної діяльності та загострення конкурентної боротьби обмежує Харківський аукціонний центр Державної акціонерної компанії "Національна мережа аукціонних центрів" в отриманні доходу.
Харківський аукціонний центр Державної акціонерної компанії "Національної мережі аукціонних центрів" є Філією Державної акціонерної компанії "НМАЦ" та заснований з метою реалізації економічних, соціальних, професійних і творчих інтересів акціонерів та працівників Філії, розширення ринку товарів та послуг, отримання прибутку від спрямованої на задоволення суспільних потреб діяльності, напрямки і форми якої визначаються чинним законодавством.
2009-08-25
Де ж шукати резерви місцевих бюджетів?
Місцеві бюджети – найважливіша складова фінансової основи місцевого самоврядування. Саме завдяки місцевим бюджетам органи місцевого самоврядування можуть надавати мешканцям регіону відповідні послуги. Звісно, їх якість залежить від обсягів доходів місцевих бюджетів.
2009-08-25
Про ревізію в Богодухівському професійному аграрному ліцеї
Ревізією Богодухівського професійного аграрного ліцею встановлено порушень бюджетного і фінансового законодавства України на загальну суму 378,33 тис. гривень.
2009-08-26
Повноваження органів ДКРС при застосуванні фінансових санкцій за бюджетні правопорушення.
Відповідно до ст.116 Бюджетного Кодексу України(далі - БК), бюджетним правопорушенням визнається недотримання учасником бюджетного процесу встановленого БК та іншими нормативно-правовими актами порядку складання, розгляду, затвердження, внесення змін, виконання бюджету чи звіту про виконання бюджету.
2009-08-27
Про ревізію Ульянівської сільської ради
При проведенні ревізії в Ульянівській сільській раді Богодухівського району було встановлено порушення бюджетного і фінансового законодавства України на загальну суму 105,83 тис.грн., з них фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 16,0 тис. гривень.
2009-08-27
Індексація як прояв „забудькуватості”
З багатьма типовими порушеннями щодень доводиться стикатися працівникам контрольно-ревізійної служби. Наче ознака дивної, невловимої і невідомої, проте реально присутньої тенденції, крокує від ревізії до ревізії „забудькуватість” керівництва установ щодо проведення індексації заробітної плати.