Архів новин
 
2009-09-01
Щедрість серця
Відділом контролю у сфері соціального захисту населення КРУ в Харківській області було проведено ревізію фінансово-господарської діяльності в Харківському воєнізованому гірничорятувальному (аварійно-рятувальному) загоні Державної спеціальної гірничорятувальної служби МНС України
2009-09-04
Недоплата заробітної плати в умовах економічної кризи
Одним з основних завдань контрольно-ревізійної служби є здійснення державного фінансового контролю за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів. У своїй діяльності контрольно-ревізійні органи керуються Конституцією України, Законом України „Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні” та іншими законодавчо-нормативними актами.
2009-09-08
Ревізія Краснокутського аграрного ліцею
КРВ в Краснокутському районі проведено ревізію використання бюджетних коштів, виділених Міністерством освіти і науки України на підготовку кадрів у Краснокутському професійному аграрному ліцеї за період з 01.10.2005 по 31.01.2009 роки.
2009-09-14
Фінансовий стан бюджету м. Люботин поглядом аудиторів
Бюджет міста - фінансова основа діяльності місцевих органів влади та самоврядування. Ефективне його виконання має неабиякий вплив як на якість і повноту надання населенню послуг, гарантованих державою, так і взагалі на добробут громадян.
2009-09-17
Про роботу Контрольно-ревізійного управління в Харківській області в ІV кварталі 2009 року
Протягом ІV кварталу КРУ в Харківській області буде проведено ревізії фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій, підпорядкованих Міністерству охорони навколишнього природного середовища України (Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Харківській області, Державна екологічна інспекція в Харківській області та Український науково-дослідний інститут екологічних проблем), продовжуватимуться ревізії професійно-технічних навчальних закладів м.Харкова.
2009-09-17
400 тисяч на трьох або кримінальний винахід
Воістину, все геніальне просте. І, на жаль, дуже часто цим твердженням користуються не для вдосконалення технічного прогресу чи винаходу нових форм в дослідницькій науці, а вигадуючи нові схеми привласнення державних коштів та дозволяючи собі опускатися до відвертого крадійства.
2009-09-17
Попередні висновки – невтішні
Відповідно до основних напрямків контрольно-ревізійної роботи у 2009 році Харківське КРУ проводить ревізії в профтехліцеях області за 2007-2008 роки, зазначеними ревізіями охоплено практично 90% навчальних закладів (44 ліцеї з 49-ти).
2009-09-24
У пошуках прибутку
Нерідко трапляється, що успішне до певного часу підприємство, зіткнувшись з економічними труднощами бурхливого сьогодення, швидко і практично „на очах” із впевненого суб’єкта економічної діяльності перетворюється на потопаючого у хвилях нещасть і негараздів. І добре, коли цей потопаючий власними силами намагається випливти, гірше – коли такі зусилля відсутні або занадто слабкі.
2009-09-24
Де втрачаємо кошти.
Фахівцями КРВ в Кегичівському районі завершено планову ревізію фінансово-господарської діяльності та бюджету Андріївської сільської ради, яка проводилася за ініціативою депутатів ради, з метою пошуку додаткових джерел наповнення бюджету та запобігання фінансовим порушенням. Ревізією виявлено фінансових порушень на загальну суму 101,87 тис. грн..
2009-09-25
Оплата праці - питання на злобу дня
В умовах обмежених фінансових можливостей бюджетних установ зберігає актуальність питання дотримання норм законодавства з питань оплати праці, адже від порушень у цій сфері страждають насамперед рядові працівники. Незважаючи на прийняття змін та доповнень до законів, основні документи, що регламентують питання оплати праці працівників бюджетної системи, протягом декількох останніх років діють майже без змін, і безумовно, є обов’язковими до виконання для посадових осіб.
2009-09-25
Ефективне управління - запорука успіху
Однією з важливих соціальних галузей, яка безпосередньо впливає на розвиток економічних взаємовідносин в державі, є комунальне підприємство, що забезпечує підприємства, організації та населення відповідними послугами. У галузі КП функціонує кілька тисяч підприємств і організацій, експлуатується майже 25% основних фондів держави, зайнято 5% працездатного населення країни.
2009-09-28
Чому втрачаємо доходи ?
Фахівцями КРВ в Кегичівському районі завершено планову ревізію фінансово-господарської діяльності та бюджету Чапаєвської селищної ради, якою виявлено фінансових порушень на загальну суму 37,23 тис. гривень.
2009-09-28
Підвищення професійного рівня спеціалістів-будівельників – одне з важливих питань сьогодення
Одним з підконтрольних об'єктів КРУ в Харківській області є Харківська філія №1 концерну «Військторгсервіс». В ході планової ревізії фінансово-господарської діяльності вказаного об'єкта, крім інших, було охоплено питання правильності використання коштів, спрямованих на проведення ремонтно-будівельних робіт.
2009-09-28
Проблеми газифікації сіл Харківської області
До теперішнього часу актуальною проблемою все ще залишається проблема газифікації приміських населених пунктів. Щорічно виділяються кошти з державного та обласного бюджетів на будівництво газопроводів в населених пунктах Харківської області. Так, наприклад, у 2008 році державою було виділено кошти у сумі 6 600 тис. грн. на виконання робіт з будівництва газопроводу високого тиску до сіл Грушівка, Огіївна та Жовтень Сахновщинського району Харківської області.