Архів новин
 
2010-01-14
Плани роботи КРУ в Харківській області на перший квартал 2010 року
Номери телефонів довіри та плани роботи управління
2010-01-25
У новий рік – з новими планами
Діяльність державної контрольно – ревізійної служби у 2009 році, як і в минулих роках, спрямовувалася на забезпечення належного рівня фінансово – бюджетної дисципліни в державі. Відповідно до завдань, визначених Бюджетним кодексом, законами „Про Державний бюджет України на 2009 рік”, „Про державну контрольно – ревізійну службу в Україні”, працівники контрольно – ревізійної служби в Дворічанському районі здійснювали державний контроль за використанням бюджетних коштів, збереженням державного і комунального майна у сфері освіти, охорони здоров’я та в органах місцевого самоврядування.
2010-01-27
Аудит організації та проведення зовнішнього незалежного тестування
Контрольне-ревізійне управління в Харківській області у листопаді - грудні 2009 року брало участь у державному фінансовому аудиті виконання бюджетної програми Міністерства освіти і науки України щодо здійснення зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти за 2006-2008 роки та завершений звітний період 2009 року.
2010-01-27
Про престижні факультети та пільговий контингент
Основною ціллю зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) є створення умов для реалізації конституційного права громадян України на рівний доступ до вищої освіти, у тому числі за кошти державного бюджету. Наскільки дієвий на практиці механізм забезпечення рівного доступу кожного громадянина до вищої освіти, з’ясовано фахівцями КРУ в Харківській області під час проведення протягом листопада-грудня минулого року державного фінансового аудиту виконання бюджетної програми Міністерства освіти і науки України щодо здійснення зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти за 2006-2008 роки та завершений звітний період 2009 року.
2010-01-27
Запровадження державного фінансового аудиту суб’єктів господарювання в органах ДКРС
З кінця 2007 року в органах ДКРС запроваджено державний фінансовий аудит суб’єктів господарювання, який є різновидом державного фінансового контролю. Запровадження цього нового виду контролю було одним із заходів реформування системи фінансового контролю в органах ДКРС.
2010-01-27
Досягнення „справжнього” керівника комунального підприємства
Контрольно-ревізійним відділом в Нововодолазькому районі в IV кварталі 2009 року було проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності одного із комунальних підприємств Нововодолазького району, якою було виявлено ряд фінансових порушень на загальну суму 71,6 тис.гривень.
2010-01-27
Про ревізію Вінницько - Іванівської сільської ради
Ревізією встановлено порушення бюджетного і фінансового законодавства України на загальну суму близько двох тисяч гривень, які призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів.
2010-01-27
Про ревізію комунального підприємства « Богодухіввода»
Ревізорами КРВ в Богодухівському районі в грудні 2009 року проведено ревізію комунального підприємства « Богодухіввода», якою встановлено порушень бюджетного і фінансового законодавства України на загальну суму понад 13 тис.грн., з них - фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 11 тис. грн.
2010-01-27
Шановні колеги, дорогі ветерани державної контрольно-ревізійної служби України!
Прийміть щирі вітання з нагоди 17-ї річниці від дня прийняття Закону України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні».
2010-01-28
Використання коштів на ремонтно-будівельні роботи в обласному комунальному закладі «Харківське училище культури»
Завдяки роботі ревізорів контрольно-ревізійного управління в Харківській області повернення до бюджету коштів, особливо у теперішній, непростий для України час, надасть можливість державі використати їх додатково на потреби народу.
2010-01-30
Уряд затвердив новий Порядок проведення внутрішньої контрольно-ревізійної роботи в системі центрального органу виконавчої влади
Постановою Кабінету Міністрів України від 06.01.2010 № 2 затверджено новий Порядок проведення внутрішньої контрольно-ревізійної роботи в системі центрального органу виконавчої влади.