Архів новин
 
2010-11-01
Побори – під надійний контроль
Сгаттею 53 Конституції України передбачено, що держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої освіти в комунальних закладах освіти.
2010-11-03
Роз'яснення ГоловКРУ України! Поняття "нецільове використання бюджетних коштів"
Проаналізувавши відшкодування збитків, спричинених бюджетними правопорушеннями, ГоловКРУ дійшло висновку, що низький його рівень значною мірою пояснюється неправильним трактуванням частиною контрольно-ревізійних працівників поняття "нецільове використання бюджетних коштів".
2010-11-08
Місцеві дороги: ні обліку, ні документів
Автомобільні дороги комунальної форми власності, які перебувають в управлінні органів місцевого самоврядування, - не лише важлива складова транспортної системи нашої держави. На будівництво, ремонт і реконструкцію цих доріг щорічно витрачаються немалі кошти з місцевих бюджетів. І дуже важливо, щоб використовувалися вони ефективно, раціонально, за цільовим призначенням.
2010-11-10
Щодо розгляду звернень громадян
Багато питань доводиться розглядати та вирішувати працівникам Контрольно-ревізійного відділу Харківського району, та завдяки вжитим заходам забезпечується усунення встановлених порушень у використанні коштів міського бюджету та їх профілактики в подальшому. КРВ веде постійну співпрацю з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, податковою службою, правоохоронними органами та іншими контролюючими структурами з метою покращення фінансово-бюджетної дисципліни в цілому по місту.
2010-11-11
Влада і громадськість. Погляд контролюючих органів
Аналізуючи звернення громадян і юридичних осіб до Контрольно-ревізійного управління в Харківській області останнім часом, на жаль, відзначаємо невтішну тенденцію. Професійні скаржники, маю на увазі недобросовісних учасників торгів, намагаються чинити перепони як іншим учасникам, так і замовникам, втягуючи в це органи державної влади.
2010-11-12
Перевірка органами ДКРС закладів охорони здоров’я
На виконання доручення Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова, органами ДКРС в закладах охорони здоров’я проведені перевірки наявності медикаментів, необхідних для профілактики і лікування грипу та гострих респіраторних захворювань.
2010-11-12
УВАГА! КОНКУРС!
Розпочато щорічний Всеукраїнський конкурс "Приязна адміністрація"
2010-11-15
Досвід молодого фахівця
Всі ми хоча б одного разу влаштовувалися на нову роботу, приходили в новий трудовий колектив. Кожний, напевно, пригадує, як було страшно вперше познайомитися з колегами. Страх був не усвідомленим, ми самі не могли відповісти собі: чого ж я боюся? Проте завжди хвилювали питання: раптом не прийме колектив?, який я маю вигляд, раптом не сподобаюся? чи справлюся я з обов'язками? І кожного разу ми йшли, знайомилися і з новою роботою, і з новим колективом і, звичайно, з новим керівництвом.
2010-11-16
Сучасні масштаби меліоративних заходів в Харківській області
Впродовж серпня-жовтня поточного року Контрольно-ревізійне управління в Харківській області брало участь в державному фінансовому аудиті виконання Комплексної програми розвитку меліорації земель і поліпшення екологічного стану зрошуваних земель та осушених угідь на період до 2010 року за період 2007-2009 роки.
2010-11-18
Водопостачання Харківської області чекає модернізації
Рівень забезпечення централізованим водопостачанням сільського населення Харківської області залишається низьким, однак з кожним роком ситуація ще й погіршується. За інформацією райдержадміністрацій, станом на 01.07.2010 року в Харківській області налічується 36 сільських населених пунктів, в яких відсутнє централізоване водопостачання та мешканці яких користуються неякісною і привізною водою.
2010-11-22
Скарга як засіб захисту прав і свобод громадян
Останнім часом спостерігається значне пожвавлення роботи контрольно-ревізійного відділу в м. Харкові зі зверненнями громадян по отриманих заявах та скаргах. Вказаний факт свідчить не тільки про активну громадську позицію окремих пересічних громадян, а й, значною мірою, про дієвість вказаного заходу, якому приділяється особлива увага, як з боку державної контрольно-ревізійної служби, так і з боку Уряду країни.
2010-11-23
Колегія ГоловКРУ: перші підсумки роботи за 2010 рік
18 листопада 2010 року під головуванням керівника державної контрольно-ревізійної служби - Голови ГоловКРУ Андрєєва Петра Петровича пройшло розширене засідання Колегії Головного контрольно-ревізійного управління України, у якому взяли участь керівні працівники органів Служби, а також Футоранська Юлія Миколаївна, директор Департаменту реформування бюджетної системи Міністерства фінансів України, та Мельник Петро Володимирович, заступник Голови Комітету Верховної Ради з питань бюджету, які є постійними членами Колегії ГоловКРУ.
2010-11-24
Щодо інвентаризаційної роботи на підприємствах
Майже на всіх об'єктах, що були перевірені КРВ в Харківському районі у 2010 році, встановлені порушення Інструкції по інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів та розрахунків від 11.08.1994 р. № 69, в частині несвоєчасності оприбуткування матеріальних цінностей, вчасного проведення звірок з постачальниками, підрядниками та в частині проведення обов'язкової індексації основних засобів.
2010-11-25
Некультурні порушення в осередку культури
В серпні 2010 року фахівцями КРУ в Харківській області була проведена планова ревізії фінансово-господарської діяльності 9–го Гарнізонного Будинку Офіцерів Збройних Сил України, діяльністю якого є пропаганда духовної, історичної та культурної спадщини українського народу засобами культури та мистецтва.
2010-11-26
Перекласти відповідальність на віртуального винуватця або вирішити проблему самостійно?
Легше поскаржитись на тяжке фінансове положення, завантаженість в роботі, про що повсякчас твердять об’єкти контролю (організації, установи, підприємства різної форми власності), забуваючи про те, що своєчасно виконані дії в межах їх компетенції, які передбачені чинним законодавством, дозволять захистити соціальні гарантії членів їхнього колективу, а саме: своєчасно нарахувати та виплатити передбачені законодавством надбавки до заробітної плати, провести виплати на відрядження, допомогу по лікарняних тощо.
2010-11-29
Примхи чотирьохколісного друга
Кожний суб'єкт господарювання для якісного і своєчасного виконання покладених на нього функцій стає перед необхідністю придбання якісного і надійного чотирьохколісного друга. Всім же відомо, що рух – це життя, а мобільність в наш стрімкий час іноді може подарувати певну ”нішу” на ринку товарів та послуг, завоювати окрему або значно розширити існуючу категорію замовників та користувачів, підвищити ергономічні та інші властивості предмету діяльності.