Архів новин
 
2010-03-01
Як Державний матеріальний резерв втрачає своє основне призначення
Державний резерв - особливий державний запас матеріальних цінностей, який створюється Кабінетом Міністрів України для забезпечення національної безпеки держави, стабілізації її економіки та виконання першочергових робіт під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
2010-03-03
Виконання Міністерством аграрної політики України бюджетної програми із здійснення фінансової підтримки підприємств агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів за період 2007-2008 роки та 9 місяців 2009 року.
Відділом аудиту бюджетних програм та місцевих бюджетів КРУ в Харківській області у грудні 2009-січні 2010 року проведено аудиторське дослідження за темою: Виконання Міністерством аграрної політики України бюджетної програми із здійснення фінансової підтримки підприємств агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів за період 2007-2008 роки та 9 місяців 2009 року. В ході аудиту дослідна група дійшла висновку, що діюча банківська система в питаннях надання кредитних ресурсів підприємствам АПК не є доступною.
2010-03-05
Використання бюджетних коштів за програмою „Розвиток і реконструкція централізованих систем водопостачання та водовідведення”
У 2009 році була проведена позапланова перевірка з питання законного використання коштів, виділених на проведення ремонтно-будівельних робіт по відновленню та заміні водопровідної системи в смт.Сахновщина.
2010-03-08
Зі святом!
Із святом весни і любові!
2010-03-10
Чужих грошей не шкода
В умовах світової фінансової кризи внесено корективи до фінансової спроможності підприємств та організацій – кожне підприємство змушене економити кошти. Але, як показують результати ревізій, недотримання вимог законодавства спричиняє численні порушення фінансово-бюджетної дисципліни та порядку ведення бухгалтерського обліку.
2010-03-11
Що ревізувати в сільських радах?
Нерідко від керівництва сільської ради можна почути нарікання на мізерність казни, за рахунок якої не можна ні фельдшерсько-акушерський пункт утримувати у віддаленому селі, ні дірявого даху полагодити в дитячому садку чи Будинку культури. А тут ще й ревізори час від часу „набридають”, що, мовляв, ревізувати у тих сільських радах – вони ж бо бідні, як церковні миші...
2010-03-12
Напрями роботи відділу контролю у сфері науки, культури і інформації на 2010 рік
Основними напрямами роботи відділу контролю у сфері науки, культури і інформації на 2010 рік є проведення контрольних заходів за централізованими дорученнями ГоловКРУ України у вищих навчальних закладах міста; на підприємствах, в установах та організаціях, що перебувають у віданні Національної академії наук України; в бібліотеках, музеях, заповідниках, фінансування яких здійснюється як за рахунок коштів державного бюджету, так і за рахунок коштів місцевих бюджетів.
2010-03-12
Міністр фінансів України Федір Ярошенко представив нового керівника ГоловКРУ - Петра Андрєєва
12 березня 2010 року Міністр фінансів України Федір Олексійович Ярошенко представив колективу Головного контрольно-ревізійного управління України нового керівника – Петра Петровича Андрєєва.
2010-03-16
Звичайна ревізія, звичайна інвентаризація…
Жодна ревізія не обходиться без проведення інвентаризації. Хитрощі, на які вдаються матеріально-відповідальні особи, щоб приховати лишки або нестачі, часом викликають сміх, або, навпаки, гнів ревізорів, та трапляються випадки, які беруть за живе.
2010-03-18
Наміри щодо співробітництва підтверджено – розумні люди не просто вчаться на власних помилках, а використовують найкращий досвід!
17 березня 2010 року представники ГоловКРУ вітали делегацію Королівства Нідерландів у складі фахівців Міністерства фінансів. Експерти Уряду Королівства Нідерландів прибули до ГоловКРУ з метою обговорення проекту програми впровадження державного внутрішнього фінансового контролю в Україні на регіональному рівні.
2010-03-22
Про ревізію в Кегичівській центральній районній лікарні
Контрольно-ревізійним відділом в Кегичівському районі проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Кегичівської центральної районної лікарні за період з 01.09.2008 по 31.12.2010 рік. Проведена ревізія показала, що сучасним комунальним закладам охорони здоров’я доводиться працювати в не найкращих умовах.
2010-03-24
Ми – приязна адміністрація
Вже третій рік поспіль проводиться на Всеукраїнському рівні конкурс з незвичайною назвою „Приязна адміністрація”. Метою конкурсу є виявлення та поширення кращого досвіду роботи органів виконавчої влади з громадськістю, пропаганда та підняття престижу державної служби та державного службовця.
2010-03-25
Запобігання фінансовим зловживанням – головний пріоритет Служби
25 березня 2010 року в інформаційному агентстві УНІАН відбулася прес-конференція Голови ГоловКРУ Петра Андрєєва. Петро Андрєєв повідомив журналістів про заходи ГоловКРУ України спрямовані на подолання корупції та боротьби з фінансовими зловживаннями.
2010-03-26
Скільки коштували вибори Президента України
Контрольно-ревізійним управлінням в Харківській області проведено ревізії використання коштів Державного бюджету України, що виділялись на підготовку та проведення виборів Президента України 17 січня 2010 року, в 14-ти Окружних виборчих комісіях територіальних виборчих округів Харківської області
2010-03-29
Ревізія в Богодухівській дитячо – юнацькій спортивній школі
Ревізорами КРВ в Богодухівському районі в січні - лютому 2010 року проведено ревізію фінансово – господарської діяльності Богодухівської дитячо – юнацької спортивної школи.
2010-03-29
Про ревізію Крисинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Ревізорами КРВ в Богодухівському районі в січні 2010 року проведено ревізію Крисинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, якою встановлено порушень бюджетного і фінансового законодавства України на загальну суму понад 21 тис.грн., з них - фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів - на суму понад 11 тис. грн.
2010-03-30
Телефон довіри
Контрольно-ревізійне управління в Харківській області нагадує про функціонування „Телефону довіри”: -в КРУ в Харківській області – 705-43-84