Архів новин
 
2010-04-02
ВІтаємо з Великоднем!
Щиро вітаємо усіх Вас із Світлими Великодніми Святами!
2010-04-02
Телефон довіри
Відповідно до Конституції України, Закону України „Про звернення громадян”, громадянам України надано право вносити в органи державної влади пропозиції про поліпшення їх діяльності, викривати недоліки в роботі для впливу на поліпшення роботи органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, відстоювати свої права і законні інтереси та відновлення їх у разі порушення. Державні органи та посадові особи зобов'язані розглянути пропозиції (зауваження) та повідомити громадянина про результати розгляду.
2010-04-05
Місцевий бюджет – фінансове віддзеркалення діяльності територіальної громади
Забезпечення необхідними грошовими ресурсами фінансування заходів господарського й культурного будівництва, комунального і житлового господарства, розвитку освіти, охорони здоров'я є основним завданням місцевого бюджету.
2010-04-08
Ефективна організація бюджетного процесу на території міста Богодухів – запорука добробуту громадян
Місцевий бюджет - фінансово-економічна категорія, інструмент вирішення проблем місцевого рівня, форма утворення та використання грошових ресурсів, призначених для забезпечення завдань та функцій, віднесених до предметів ведення місцевого самоврядування.
2010-04-15
Бухгалтерська недбалість – прямий шлях до порушень
Огріхів у фінансовій діяльності в сфері освіти – як насінин в соняшниковій шапочці. Так при проведенні ревізії фінансово – господарської діяльності Кутьківської ЗШ І-ІІІ ступенів за період з 01.08.2008 по 10.02.2010 встановлено фінансових порушень на загальну суму 287,9 тис. гривень.
2010-04-20
Перевірка Інституту проблем кріобіології та кріомедицини НАН України
У 2009 році ревізорами відділу контролю в сфері будівництва Контрольно – ревізійного управління в Харківській області було проведено перевірку питання законності витрачання державних коштів при виконанні ремонтних робіт в Інституті проблем кріобіології та кріомедицини НАН України та виявлено факти значного завишення обсягів ремонтно – будівельних робіт.
2010-04-27
Підсумки колегії КРУ в Харківській області
Днями відбулося засідання колегії КРУ в Харківській області. З аналізом роботи управління в І кварталі 2010 року виступив начальник КРУ в Харківській області А.А.Козіна.
2010-04-30
Інформація про зустріч Президента України В.Ф. Януковича з профспілковим активом України
19 березня, у Будинку спілок Федерації профспілок України в Києві відбулася зустріч Президента України В.Ф. Януковича з всеукраїнськими профспілками і профоб'єднаннями. На зустрічі обговорювалися актуальні для профспілкового активу, всього українського суспільства питання щодо подолання кризи та відновлення роботи вітчизняних підприємств, забезпечення людей безпечними робочими місцями, гідною оплатою праці.
2010-04-30
Звернення Професійної спілки працівників державних установ України до Президента України
Ми, члени президії ЦК профспілки працівників державних установ України, переконані, що тільки наявність сильної, професійно спроможної виконавчої влади може прискорити вихід нашої країни з фінансово-еконочічної кризи. Сьогодні невпровадження принципу деполітизації державної служби, плинність кадрів та низький рівень заробітної плати більшості державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування не сприяють ефективному і стабільному функціонуванню державної служби.