Архів новин
 
2010-05-05
Виконання ремонтно-будівельних робіт в лікарнях Харківської області
Протягом 2009 року відділом контролю в сфері будівництва було виконано 8 ревізій в лікарнях області з обсягом фінансування ремонтно-будівельних робіт 6907 тис.гривень. При цьому ревізіями встановлено 106,83 тис.грн. незаконних витрат бюджетних коштів за рахунок завищення обсягів робіт, невірного застосування кошторисних норм, завищення експлуатації машин та механізмів тощо.
2010-05-05
За крок до втрати
Банкрутство державного підприємства – факт болісний, і для міста, і для держави. І прикро вражає він не тільки тим, що держава може втратити ще один промисловий об’єкт, який має стратегічне значення, гірко від усвідомлення факту, що цьому можна було запобігти.
2010-05-05
Про результати роботи контрольно - ревізійного управління в Харківській області за чотири місяці 2010 року
За 4 місяці 2010 року КРУ в Харківській області проведено 334 контрольних заходи, у тому числі 303 ревізії фінансово - господарської діяльності, два державних фінансових аудити місцевих бюджетів, три державних аудити діяльності суб'єктів господарювання державного сектору економіки, 22 перевірки державних закупівель та одна перевірка КРВ у відомчих підрозділах.
2010-05-05
Як заробити на інвалідах
У 2009 році фахівцями відділу аудиту у сфері державної та комунальної власності КРУ в Харківській області було проведено державний фінансовий аудит фінансово-господарської діяльності Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства за 2007-2008 роки та і півріччя 2009 року.
2010-05-06
Про недоліки в реалізації Програми „Селекція в тваринництві та птахівництві на підприємствах АПК”
Протягом 2006-2009 років на рівні Харківського регіону кошти державного бюджету за бюджетною програмою "Селекція в тваринництві та птахівництві" в загальному обсязі 19687,9 тис. грн. отримали понад 50 господарств.
2010-05-06
З результатів аудиту виконання бюджетної програми з розвитку селекції в тваринництві та птахівництві
КРУ в Харківській області протягом лютого-квітня 2010 року проводився державний фінансовий аудит виконання Міністерством аграрної політики України бюджетної програми щодо розвитку селекції в тваринництві та птахівництві на підприємствах агропромислового комплексу за 2006-2009 роки.
2010-05-06
І знову недостатній рівень забезпечення потреби...
Недостатній рівень забезпечення потреби не сприяє виконанню заходів Загальнодержавної Програми. Такий висновок зробили фахівці КРУ в Харківській області, аналізуючи виконання Міністерством аграрної політики України бюджетної програми щодо розвитку селекції в тваринництві та птахівництві на підприємствах агропромислового комплексу за 2006-2009 роки.
2010-05-07
Зі святом Премоги!
Дорогі ветерани! Контрольно-ревізійне управління в Харківській області щиро вітає усіх з 65-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні!
2010-05-10
Викинуті на вітер кошти
Галузь житлово – комунального господарства завжди потребує особливої уваги, адже від її діяльності залежить життєдіяльність усих громадян і підприємств селища. Для якісного виконання завдань щодо належного забезпечення водопостачання, водовідведення, вивезення нечистот, сміття, утримання доріг потрібні чималі кошти, тому щороку досить значні суми бюджетних коштів виділяються із місцевого бюджету на ці потреби.
2010-05-11
Бюджетний кодекс та практика його застосування
Ефективне використання бюджетних коштів залишається однією з важливих проблем виконання бюджету у більшості країн світу. Особливо актуальна ця проблема для України, яка здійснює бюджетну політику в умовах обмежених бюджетних ресурсів.
2010-05-11
Проблеми підприємств ЖКГ
Фінансово-економічний стан підприємств ЖКГ характеризується хронічною збитковістю, значним рівнем дебіторської та кредиторської заборгованості, високим рівнем зносу основних фондів. Усе більше підприємств галузі не в змозі забезпечити власними доходами витрат операційної діяльності, і нарощують збитки.
2010-05-14
ЮРИСТИ КОНСУЛЬТУЮТЬ!
Про направлення пропозицій щодо розгляду питання про відповідність керівників займаним посадам.
2010-05-17
Щодо надання населенню Харківщини медичної допомоги у відповідності з державними соціальними нормативами
Державні соціальні нормативи у сфері охорони здоров'я у 2008-2009 роках не забезпечені на достатньому рівні, що не гарантувало всім громадянам Харківської області рівний доступ до безоплатної медичної допомоги.
2010-05-18
ГоловКРУ контролюватиме виплати допомог ветеранам Великої Вітчизняної війни до 65-ї річниці Перемоги
У разі зволікань із виплатою допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни, ГоловКРУ пропонує повідомляти про такі факти за "телефоном довіри" (044) 425-38-18 для відповідного реагування працівників органів ДКРС.
2010-05-21
Надходження та використання власних надходжень бюджетними установами
Фахівцями контрольно- ревізійного відділу в м. Харкові була проведена ревізія фінансово-господарської діяльності в комунальній установі охорони здоров’я міській поліклініці № 11 Московського району м.Харкова.
2010-05-21
Діти - наше майбутнє
Контрольно-ревізійним відділом в м.Харкові впродовж 2008-2009 років були проведені ревізії в комунальних закладах «Харківський дитячий будинок «Родина» для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування та „Міський центр ранньої загальної соціально-педагогічної та трудової реабілітації дітей-інвалідів та інвалідів дитинства „Промінь” .
2010-05-25
Результати ревізії комунального закладу охорони здоров’я Міської клінічної лікарні № 13
Контрольно-ревізійним відділом в м. Харкові була проведена планова ревізія фінансово-господарської діяльності комунального закладу охорони здоров’я Міська клінічна лікарня №13. В періоді, який ревізувався, фінансування лікарні проводилось за рахунок коштів бюджету м. Харкова, а також за рахунок коштів, які надходили від надання платних послуг та у вигляді благодійної допомоги.
2010-05-25
В Допомогу Ревізору! Як визначаються посадові оклади керівників підприємств
Які нормативно-правові акти необхідно враховувати, перевіряючи питання встановлення розмірів посадових окладів керівників підприємств, заснованих на державній або комунальній власності.
2010-05-25
Про ревізію Богодухівської районної друкарні
Спеціалістами КРВ в Богодухівському районі в лютому - березні 2010 року проведено ревізію Богодухівської районної друкарні, якою встановлено порушень фінансового законодавства України на загальну суму близько 28 тис. грн., з них фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 25 тисяч гривень, фінансових порушень, що не призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму близько 3 тисяч гривень.
2010-05-25
Про результати проведеної ревізії
На виконання плану контрольно-ревізійної роботи відділу на 1 квартал 2010 контрольно-ревізійним віддлом в Богодухівському районі в січні-лютому поточного року проведено планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності комунального піприємства „Богодухівжитло”.
2010-05-26
КРВ в м. Харкові на сторожі інтересів малозабезпечених громадян
Найважливішим завданням України як правової, соціальної, демократичної держави є забезпечення і захист соціальних прав її громадян, а саме: розвиток освіти, науки, культури та спорту, боротьба з бідністю, зменшення рівня безробіття, підтримка незахищених верств населення.
2010-05-26
Удосконалення системи управління державними фінансами
Впродовж останніх років в Україні реалізовано низку заходів, спрямованих на удосконалення системи управління державними фінансами. Водночас економічні тенденції засвідчуютъ нeoбхідність подальшого удосконалення як фінансово-бюджетної політики в цілому, так i формування сучасних механізмів державного фінансового контролю.
2010-05-26
Семеро шеф-кухарів
Основними завданнями районних відділів освіти, є реалізація державної політики в галузі освіти і виховання на території районів, забезпечення соціального захисту, охорони життя, здоров’я, та захисту прав учасників навчально-виховного процесу, здійснення навчально-методичного забезпечення дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти. Централізованими бухгалтеріями відділів освіти обслуговуються майже всі навчально-виховні установи і заклади районів.
2010-05-27
Соціальний захист незахищених верств молоді
Сьогодні в Україні функції закладів освіти тісно пов'язані із соціальним захистом незахищених верств молоді (діти-сироти; діти, які залишилися без піклування батьків; з неблагополучних та малозабезпечених сімей; особи з функціональними обмеженнями), які складають значну частину контингенту учнів професійно-технічних навчальних закладів, такі діти також навчаються і у вищих навчальних закладах. Проте цілий ряд порушень допускається при проведенні виплат учням та студентам стипендій, компенсацій за харчування та інших виплат, спрямованих на соціальний захист дітей з числа пільгового контингенту.
2010-05-27
Проблеми діяльності державної контрольно-ревізійної служби
Сьогодні правові норми виписані так, що органи влади, уповноважені державою на здійснення контролю за використанням бюджетних коштів та державного майна, а також усунення корупційних ризиків у цій сфері, часто позбавлені можливості в багатьох випадках виконувати свої головні функції.
2010-05-28
Результати ревізії Нововодолазької центральної районної лікарні
Працівниками КРВ в Нововодолазькому районі проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Нововодолазької центральної районної лікарні за 2009 рік та завершений звітний період 2010 року. Загальна сума виявлених порушень становить 355,7 тис.гривень.
2010-05-28
Результати ревізії відділу освіти Нововодолазької районної державної адміністрації
Ревізією виявлено фінансових порушень на загальну суму 1093,9 тис.грн., з яких - часткове відображення в обліку наявної кредиторської заборгованості в сумі 1070,9 тис.гривень.
2010-05-28
Задоволення потреби у медпрепаратах для лікування хворих на туберкульоз
В загальному обсязі бюджетного фінансування за два роки кошти на заходи по боротьбі з туберкульозом склали 18562 тис.грн. або 21% від загальної суми державного фінансування за програмою „ Забезпечення медичних закладів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих”.
2010-05-28
Потрібні зміни
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у світі щороку реєструється 8,9 млн. хворих на туберкульоз, від якого помирає 1,7 млн. осіб. Загальна кількість людей, які страждають від туберкульозу, становить 50-60 млн.
2010-05-29
Чи має державна контрольно-ревізійна служба свої нагороди
На які відомчі нагороди можуть претендувати рядові ревізори?
2010-05-31
ЮРИСТИ КОНСУЛЬТУЮТЬ!
Як встановлюється доплата за суміщення посади
2010-05-31
Про функціонування „телефону довіри” в І кварталі 2010 року
Впродовж першого кварталу поточного року за „телефоном довіри” до обласного апарату та до територіальних підрозділів надійшло 38 звернень, з яких 19 звернень - про порушення законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного (комунального) майна та 19 звернень - з питань, які не входять до компетенції органів ДКРС в Україні.