Архів новин
 
2010-06-01
Аналіз розподілу коштів
КРУ в Харківській області протягом лютого-квітні 2010 року проводився державний фінансовий аудит виконання Міністерством аграрної політики України бюджетної програми щодо розвитку селекції в тваринництві та птахівництві на підприємствах агропромислового комплексу за 2006-2009 роки.
2010-06-01
Неефективності існуючої системи
В ході аудиту виконання Міністерством аграрної політики України бюджетної програми щодо розвитку селекції в тваринництві та птахівництві на підприємствах АПК, встановлено, що існуюча система відбору виконавців програми не сприяє об’єктивному відбору господарств – суб’єктів племінної справи.
2010-06-01
Про управління племінною справою
Відповідно до спільного наказу Міністерства аграрної політики України та Української академії аграрних наук, функції управління племінною справою у тваринництві, здійснення державного контролю за її проведенням, відповідальність за виконання положень Закону України „Про племінну справу у тваринництві та цільове використання коштів державного бюджету України, призначених на фінансування державної програми селекції у тваринництві, покладено на Головну державну племінну інспекцію.
2010-06-01
В Допомогу Ревізору! Чи можна оплачувати добові у менших розмірах
Як відомо, забезпеченість бюджетних установ фінансуванням на відрядження вкрай незадовільна. Проте, установа часто змушена посилати працівників у відрядження. Інколи вони готові відбути, одержавши лише половину від належної суми добових. Чи правомірно це?
2010-06-02
Використання коштів на ремонтно-будівельні роботи в школах-інтернатах
В січні, березні 2010 року КРУ в Харківській області проведено планові ревізії в спеціальних загальноосвітніх школа-інтернатах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з вадами розумового розвитку в смт. Високий (період 2007-2009 роки) та м. Куп’янськ (період 2008-2009 роки).
2010-06-03
Про ревізію відділу освіти Богодухівської РДА
Спеціалістами КРВ в Богодухівському районі в січні 2010 року проведено ревізію відділу освіти Богодухівської РДА, якою встановлено порушень бюджетного і фінансового законодавства України на загальну суму понад 323тис. гривень.
2010-06-04
Природа і причини виникнення української корупції.
Проблема корупції є однією з найбільш актуальних проблем функціонування української держави і розвитку нашого суспільства. За сучасних умов корупція стала чинником, який реально загрожує національній безпеці і конституційному ладу України.
2010-06-06
З Днем журналіста!
Шановні друзі! Вітаємо вас від імені державної контрольно-ревізійної служби України з професійним святом – Днем журналіста!
2010-06-07
Знання вимог державних будівельних норм є основою запобігання порушень
Одними з поширених порушень, які встановлює КРУ в Харківській області в ході ревізій, при перевірці питання законного використання коштів, виділених на проведення ремонтних робіт, є невірне застосування державних будівельних норм, а також недотримання вимог державних будівельних норм при документальному оформленні виконаних робіт у випадку, якщо підрядником змінюється технологія виконання робіт.
2010-06-07
Гармонізатори України та країн – членів ЄС за "круглим столом"
З 29 травня по 1 червня цього року, під егідою міжнародної організації SIGMA, в м. Ялта відбувся "круглий стіл" представників Центральних підрозділів гармонізації України та країн молодої демократії.
2010-06-07
Про результати державного фінансового аудиту виконання Міністерством освіти і науки України бюджетної програми щодо здійснення зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти за 2006-2009 роки
Відповідно до п. 2.22 Плану контрольно-ревізійної роботи ГоловКРУ України на ІV квартал 2009 року органами державної контрольно-ревізійної служби проведено державний фінансовий аудит виконання Міністерством освіти і науки України бюджетної програми щодо здійснення зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти за 2006-2009 роки.
2010-06-08
Ревізія в Зміївській центральній районній лікарні
Обласним апаратом КРУ в Харківській області в квітні поточного року проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності КЗОЗ «Зміївська центральна районна лікарня».
2010-06-08
Ще 100 тисяч з державного бюджету
В ході ревізії Національного технічного університету «ХПІ» перевірялась правильність визначення вартості проектно-вишукувальних робіт, що виконувались Державним інститутом з проектування учбових закладів УкрДІПРОУЗ.
2010-06-09
ЮРИСТИ КОНСУЛЬТУЮТЬ!
Чи може відомче КРУ перевіряти підприємство, яке не належить до сфери управління міністерства?
2010-06-09
Проблеми діяльності державної контрольно-ревізійної служби
Сьогодні правові норми виписані так, що органи влади, уповноважені державою на здійснення контролю за використанням бюджетних коштів та державного майна, а також усунення корупційних ризиків у цій сфері, часто позбавлені можливості в багатьох випадках виконувати свої головні функції.
2010-06-09
Перший міжрегіональний семінар в рамках міжнародного співробітництва у сфері реформування ДВФК
Нарешті зроблено перший крок практичної реалізації українсько-голандського проекту із побудови системи внутрішнього контролю на регіональному рівні. 7 червня п. р. у м. Львів експертами проекту Яном Ван Тайненом, Манфредом ван Кестереном і Русланою Рудницькою проведено вступний семінар із внутрішнього контролю.
2010-06-10
Що означає емблема державної контрольно-ревізійної служби?
7серпня 2001 року Указом Президента України було затверджено емблему державної контрольно-ревізійної служби, опис емблеми та порядок її використання.
2010-06-11
Важливість аналізу взаєморозрахунків.
Підприємства не завжди уважно та відповідально ставляться до проведення звірок зі своїми контрагентами, що, на жаль, інколи призводить до сумних наслідків.
2010-06-11
„Чорні дірки” у кораблі фінансового стану підприємства
Працівникам контрольно-ревізійного відділу під час ревізій доводиться мати справу з такими керівниками підприємств та організацій, які використовують комунальну власність на свій розсуд або недостатньо контролюють використання майна територіальної громади м.Харкова.
2010-06-11
Ефективне управління підприємством - запорука успіху.
Контрольно-ревізійним відділом в Первомайському районі в I кварталі 2010 року було проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності Первомайського комунального підприємства «Тепломережі», якою було виявлено ряд фінансових порушень на загальну суму 2168,33 тис.гривень.
2010-06-14
Заходи ГоловКРУ щодо запобігання та протидії корупції
Корупція є явищем, що переслідує людство практично з моменту виникнення найперших, організованих за допомогою певних правил, форм його існування. Головне контрольно-ревізійне управління України, розуміючи актуальність даної проблеми, активно приймає участь у запобіганні та протидії корупції, постійно вживаючи відповідних заходів в межах наданих повноважень.
2010-06-14
План заходів КРУ в Харківській області щодо запобігання та протидії корупції на 2010 рік
Продовжити роботу, спрямовану на запобігання та протидію корупції в органах ДКРС, шляхом планування і проведення навчання та роз'яснювальної роботи безпосередньо у підрозділах з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства.
2010-06-14
Непродуктивні витрати зростають
Контрольно-ревізійним відділом в м.Харкові, проведеним моніторингом виявлених фінансових порушень по операціям з матеріальними ресурсами в 2009-2010 роках, встановлено, що просліджується тенденція до зростання кількості непродуктивних витрат внаслідок неефективних управлінських дій керівниками підконтрольних підприємств, установ та організацій.
2010-06-14
Матеріальні бажання працівників.
Шляхом усього цивілізованого світу крокує нині і Україна, то ж діюче на сьогодні трудове законодавство має на меті зацікавити працівника в результатах роботи, підвищити продуктивність праці, надати можливість отримувати від роботи моральне і матеріальне задоволення.
2010-06-15
Як не втратити підприємство.
Останнім часом найпоширенішим засобом доведення підприємства до банкрутства є такий засіб як приховане кредитування різноманітних комерційних структур.
2010-06-15
Втрачаємо доходи
Головна проблема на даний момент - це наповнення бюджету. Одним із видів наповнення місцевих бюджетів є надходження плати від надання в оренду землі.
2010-06-15
Про ревізію комунального підприємства „Богодухівське бюро технічної інвентаризації”
Ревізорами КРВ в Богодухівському районі в квітні 2010 року проведено ревізію фінансово–господарської діяльності комунального підприємства „Богодухівське бюро технічної інвентаризації” (надалі – підприємство), якою встановлено порушень бюджетного і фінансового законодавства України на загальну суму майже 67 тис.гривень.
2010-06-16
В Допомогу Ревізору! Для чого потрібна і який статус має програма ревізії?
У Законі України „Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні” визначено основні положення щодо проведення ревізій органами державної контрольно-ревізійної служби. Закон справді не містить норм щодо складання програми ревізії.
2010-06-16
Чуже – не своє
У Харківській області функціонує 18 будинків – інтернатів, пансіонатів, які фінансуються з обласного бюджету. Навіть на прикладі ревізії однієї установи можна зробити висновок про незадовільний стан у фінансово – господарській діяльності підпорядкованих закладів.
2010-06-17
Проблемні питання при наданні в оренду приміщень
Фахівцями КРУ постійно здійснюється контроль за комунальним майном. Результати контрольних заходів засвідчили, що на комунальних підприємствах зберігаються негативні тенденції, спричинені, насамперед, низькою якістю управлінського менеджменту, а також відсутністю контролю за використанням комунального майна. А якщо так, то з майном відбуваються всілякі маніпуляції.
2010-06-18
КРВ в м. Харкові проведено ревізію комунальної установи культури «Центральна бібліотека ім. Дм. Фурманова Централізованої бібліотечної системи Московського району» м.Харкова
З моменту своєї появи, бібліотеки стали систематизованим джерелом мудрості та досвіду, накопичених пращурами. Давні єгиптяни називали їх “Аптеками для душі”, бо книги роблять людську душу благороднішою, а розум - збагачують знаннями.
2010-06-18
Проведення тендерних процедур - важлива складова у роботі підприємства
У період фінансової кризи й дефіциту державних ресурсів, органами ДКРС переглянуто підхід до проведення перевірок державних закупівель. Метою є не тільки встановлення порушень чинного законодавства у сфері державних закупівель, а також запобігання укладанню фіктивних договорів, закупівлі за завищеними цінами робіт, товарів та послуг.
2010-06-21
Про результати ревізії КП «Архітектурне бюро Шевченківського району»
На виконання плану контрольно-ревізійної роботи, КРВ в Шевченківському районі проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності в комунальному підприємстві «Архітектурне бюро Шевченківського району» за період 2007-2008 роки та завершений звітний період 2009 року.
2010-06-21
Незнання закону не звільняє від відповідальності
Спільними зусиллями контролюючих органів, краплина за краплиною наповнюється державна казна.
2010-06-21
Про плани контрольно-ревізійної роботи КРУ в Харківській області на ІІІ квартал 2010 року
В ІІІ кварталі 2010 року КРУ в Харківській області передбачені ревізії використання коштів державного та місцевого бюджетів, виділених на видання, придбання, зберігання і доставку підручників, інформатизацію та комп’ютеризацію загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладів та придбання шкільних автобусів.
2010-06-22
Забезпечення Харківського регіону туберкуліном
Контрольно-ревізійним управлінням в Харківській області у ІІ кварталі 2009 року проводився аудит ефективності використання бюджетних коштів Міністерством охорони здоров’я України на забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру за 2008-2009 роки.
2010-06-22
Розподіл протитуберкульозних препаратів між лікувальними закладами області
В ході аудиторського дослідження проаналізовано, як на регіональному рівні здійснюється розподіл протитуберкульозних препаратів між лікувально-профілактичними закладами.
2010-06-23
Нарада з керівниками територіальних підрозділів внутрішнього фінансового контролю
17 червня 2010 року в Контрольно-ревізійному управлінні в Харківській області під головуванням начальника управління, першого заступника та начальника відділу організаційної роботи відбулася нарада з керівниками територіальних підрозділів внутрішнього фінансового контролю.
2010-06-23
Привітання з Днем державної служби!
Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас із Днем державної служби!
2010-06-24
Задоволення потреби у медпрепаратах для лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД
Захворюваність населення на ВІЛ-інфекцію у 2009 році проти 2008 року збільшилася на 8,1%, на СНІД – на 8,8%, рівень передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини підвищився на 23,1%, рівень смертності від СНІДу – на 4%.
2010-06-25
Результати аудиту фінансово-господарської діяльності ВАТ „Харківметробуд”
У 2010 році фахівцями КРУ в Харківській області було проведено державний фінансовий аудит фінансово-господарської діяльності Відкритого акціонерного товариства „Харківметробуд” за період з 01.01.2007 по 30.06.2009.
2010-06-29
Щодо рівня укомплектованості штатних одиниць лікарів у лікувально-профілактичних закладах районів та міст Харківської області
Протягом березня-квітні поточного року КРУ в Харківській області брало участь у державному фінансовому аудиті ефективності використання бюджетних коштів Міністерством охорони здоров’я України на забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру за 2008-2009 роки.