Архів новин
 
2012-06-01
Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності ОКЗ “Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди”
Сектором інспектування в Золочівському районі Богодухівської міжрайонної державної фінансової інспекції проведено ревізію фінансово-господарської діяльності в обласному комунальному закладі „Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди”
2012-06-04
Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності та виконання бюджету в Малорогозянській сільській раді
Сектором інспектування в Золочівському районі Богодухівської міжрайонної державної фінансової інспекції проведено ревізію фінансово-господарської діяльності та виконання бюджету в Малорогозянській сільській раді за період, якою виявлено порушень фінансової дисципліни на загальну суму 41,46 тис. гривень.
2012-06-05
Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності Золочівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
Сектором інспектування в Золочівському районі Богодухівської міжрайонної державної фінансової інспекції проведено ревізію фінансово-господарської діяльності в Золочівському територіальному центрі соціального обслуговування, якою виявлено порушень фінансової дисципліни на загальну суму 18,26 тис. гривень.
2012-06-06
Cектором інспектування в Дворічанському районі проведено ревізію КЗОЗ “Дворічанська центральна районна лікарня”
Cектором інспектування в Дворічанському районі Куп'янської МДФІ проведено планову ревізію фінансово – господарської діяльності Комунального закладу охорони здоров’я “Дворічанська центральна районна лікарня”. Проведеною ревізією виявлено порушень на загальну суму – 58,14 тис.гривень.
2012-06-07
Земля – як аргумент на шляху до фінансової стабільності
Як відомо, найбільша ланка у структурі власних надходжень загального фонду місцевих бюджетів, яка є одним із основних гарантів зміцнення та стабілізації економічної бази місцевого самоврядування, становить плата за землю, зокрема, надходження земельного податку та орендної плати за тимчасове платне користування земельними ділянками комунальної власності адміністративно – територіальних одиниць.
2012-06-08
Анонімна анкета
Анонімна анкета
2012-06-08
Державне фінансування
У кошторисах практично всіх міністерств і відомств передбачаються видатки, пов’язані з капітальними вкладеннями і в більшості з них при проведенні послідуючого фінансового контролю виявляються факти порушень діючого законодавства щодо правильності використання цих коштів.
2012-06-11
Регламентовано, але не забезпечено виконання соціальних гарантій інвалідів
Інтеграція людей із особливими потребами у суспільство неможлива без забезпечення їх сучасними технічними засобами реабілітації підвищеної мобільності та якості. Тому, питання поліпшення якості і розширення номенклатури технічних та інших засобів реабілітації, впровадження інноваційних технологій у їх виготовленні є актуальним та потребує відповідного нормативно-правового, організаційного і фінансового забезпечення з боку держави.
2012-06-12
Відсутність контролю
Одними з поширених порушень, які встановлює КРУ в Харківській області при проведенні ревізій, є завищення обсягів виконаних робіт.
2012-06-13
НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ КЕРІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Одним із напрямків діяльності Держфінінспекції є проведення державного фінансового аудиту суб’єктів господарювання державного сектору економіки, в тому числі оцінка стану внутрішнього контролю та управлінських рішень керівників відповідних підприємств.
2012-06-14
Не проведення ліцензування діяльності протезно – ортопедичних підприємств є фактором ризику втрати доходів державними підприємствами протезно-ортопедичної галузі
На сьогодні в Україні провадження господарської діяльності у галузі виробництва протезно-ортопедичних виробів та технічних засобів реабілітації для людей із обмеженими фізичними можливостями фактично здійснюється підприємствами без отримання відповідних дозвільних документів – ліцензій.
2012-06-15
Про ревізію Державного підприємства «Богодухівський сільськогосподарський учбово-курсовий комбінат»
Відповідно до плану роботи Богодухівської міжрайонної Держфінінспекції фахівцями у травні проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Державного підприємства «Богодухівський сільськогосподарський учбово-курсовий комбінат» (далі – підприємство).
2012-06-18
Повільне проведення енергетичних аудитів на підприємствах теплоенергетики не сприяє реалізації програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів в регіоні.
У травні – червні 2012 року Державна фінансова інспекція в Харківській області приймала участь у державному фінансовому аудиті ефективності реалізації Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки за 2010-2011 роки.
2012-06-19
Красноградською міжрайонною державною фінансовою інспекцією під час ревізії Новомажарівської сільської ради Зачепилівського району Харківської області встановлено фінансових порушень на суму 16,71 тис.гривень
Завершеною Красноградською міжрайонною державною фінансовою інспекцією ревізією фінансово-господарської діяльності та виконання бюджету Новомажарівської сільської ради Зачепилівського району Харківської області встановлено фінансових порушень на загальну суму 16,71 тис. гривень.
2012-06-20
Про результати ревізії в Державній установі „Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва Національної академії медичних наук України”
Проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності в Державній установі „Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва Національної академії медичних наук України” за період з 01.10.2009 по 01.04.2012 року.
2012-06-21
Харківською об'єднаною Держфінінспекцією проведеною ревізією КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»
Так, проведеною ревізією фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства «Комплекс з вивозу побутових відходів» (далі – КП «КВПВ» або підприємство) встановлено фінансових порушень в загальній сумі 791,96 тис.грн., в тому числі: недоотримано фінансових ресурсів – 102,03 тис.грн., незаконних витрат коштів підприємства – 127,42 тис.грн., недостач – 3,74 тис.грн., порушень фінансової дисципліни, що не призвели до втрат – 558,77 тис.гривень.
2012-06-25
Про результати ревізії в Харківській міській санітарно-епідеміологічній станції
Проведено планову ревізію використання бюджетних коштів, виділених МОЗ України для проведення державного санітарно-епідеміологічного нагляду та дезінфекційних заходів в Харківській міській санітарно-епідеміологічній станції за період з 01.07.2009 по 01.04.2012 року.
2012-06-26
Не впровадження енергоефективних проектів призводить до неефективного використання коштів місцевих бюджетів
На сьогоднішній день в Харківському регіоні залишається актуальним питання впровадження енергозберігаючих заходів.
2012-06-27
Заступник начальника відділу інспектування органів державної влади Маджара Л.П. приймала участь у навчально-практичному семінарі для працівників фінансових та бухгалтерських структурних підрозділів районних, міських, селищних рад з доповіддю на тему: Типо
На запрошення постійної комісії обласної ради з питань бюджету, яка діє при Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області та до складу якої входить 90,5% сільських, селищних, міських та районних рад, 26.06.2012 заступник начальника відділу інспектування органів державної влади Маджара Л.П. приймала участь у навчально-практичному семінарі для працівників фінансових та бухгалтерських структурних підрозділів районних, міських, селищних рад з доповіддю на тему: Типові порушення бюджетного законодавства, які виявляються під час виконання місцевих бюджетів та заходи впливу на них.