Архів новин
 
2013-09-02
Богодухівською міжрайонною державною фінансовою інспекцією перевірено Міжрайонне комунальне агролісомеліоративне підприємство Полковомикитівської сільської ради «Райагроводліс»
Фахівцем Богодухівської МДФІ в травні-червні 2013 року проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності Міжрайонного комунального агролісомеліоративного підприємства Полковомикитівської сільської ради «Райагроводліс» (далі - підприємство).
2013-09-03
Ревізія фінансово-господарської діяльності Комунального закладу „Сахновщинський навчально-реабілітаційний центр” Харківської обласної ради
Фахівцями Красноградської міжрайонної державної фінансової інспекції в Харківській області проведено ревізію КЗ „Сахновщинський навчально-реабілітаційний центр” Харківської обласної ради.
2013-09-04
Спеціальна перевірка
Спеціальна перевірка
2013-09-04
Під час ревізії районного комунального підприємства „Краснокутське БТІ” встановило фінансових порушень на 24,72 тис. грн.
Встановлено фінансових порушень на загальну суму 24,72 тис. грн
2013-09-05
Запобігання одержання неправомірної вигоди або дарунку.
Відповідно до ст.8 Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції” Особам, зазначеним у пункті 1 та підпунктах „а”, „б” пункту 2 частини першої статті 4 цього Закону, забороняється безпосередньо або через інших осіб одержувати дарунки (пожертви) від юридичних або фізичних осіб:
2013-09-06
Відновлення прав
Відновлення прав і законних інтересів та відшкодування збитків, шкоди, завданих фізичним та юридичним особам внаслідок вчинення корупційного правопорушення відбувається відповідно до ст.25 Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції”
2013-09-09
Фінінспектори виявили порушення під час ревізії КЗОЗ «Харківська міська дитяча лікарня №5»
Встановлено фінансових порушень в загальній сумі 101,99 тис. гривень.
2013-09-10
Про етичну поведінку
Поведінка державного службовця повинна відповідати всім правилам та вимогам державної служби.
2013-09-11
Про результати ревізій використання бюджетних коштів на оплату праці
При проведенні ревізій фахівцями Державної фінансової інспекції в Харківській області особлива увага приділяється цільовому і ефективному використанню коштів, які були виділені на оплату праці з нарахуваннями, оскільки такі видатки складають в середньому від 70% до 80% загальної суми отриманого бюджетними установами фінансування.
2013-09-12
Держфінінспекція в Харківській області виявила порушення під час ревізії відділу освіти Золочівської райдержадміністрації
Фінінспекторами встановлено фінансових порушень на загальну суму 400,31 тис. грн
2013-09-13
Про результати ревізії Державного закладу освіти Центру професійно-технічної освіти №2 міста Харкова
Працівники Державної фінансової інспекції в Харківській області виявили порушень на суму понад 200,00 тис. грн. в ході планової ревізії фінансово-господарської діяльності Державного закладу освіти Центру професійно-технічної освіти №2 міста Харкова (далі – Центр).
2013-09-16
Про результати ревізій обґрунтованості розмежування видатків між загальним та спеціальним фондами кошторисів
Правові засади функціонування бюджетної системи України, її структура, принципи та основи бюджетного процесу викладено у Бюджетному кодексі України. Відповідно до ст. 13 Бюджетного кодексу України складовими частинами бюджету є загальний фонд та спеціальний фонд.
2013-09-17
Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності Шарівської селищної ради
Виявлено порушень фінансової дисципліни на загальну суму 315,52 тис. гривень.
2013-09-18
Особливості ревізії дотримання законодавства при встановленні та нарахуванні надбавок стимулюючого характеру та премій
В ході ревізій фінансово-господарської діяльності бюджетних установ і організацій при перевірці питань штатної дисципліни та використання бюджетних коштів на оплату праці з нарахуваннями значна увага приділяється дотриманню законодавства при встановленні і нарахуванні працівникам виплат заохочувального характеру
2013-09-19
Дослідження стану надання соціальних гарантій територіальній громаді
З метою реалізації ст. 113 Бюджетного кодексу України щодо здійснення контролю за цільовим та ефективним використанням коштів місцевих бюджетів проводиться державний фінансовий аудит виконання місцевих бюджетів, до яких відповідно до ст. 5 зазначеного кодексу відносяться бюджет Автономної республіки Крим, обласні, районні бюджети, бюджети районів у містах та бюджети місцевого самоврядування (бюджети територіальних громад сіл, селищ, міст та їх об’єднань).
2013-09-20
Про результати ревізій складання і затвердження кошторисів бюджетних установ
Питання порядку складання, розгляду, затвердження і виконання кошторисів; обґрунтованості розмежування видатків між загальним та спеціальним фондами кошторисів та стану забезпечення об’єктивної потреби установ в коштах є обов’язковими питаннями програм ревізій фінансово-господарської діяльності бюджетних установ і організацій.
2013-09-23
Проведена ревізія діяльності Комунального підрядного спеціалізованого підприємства по ремонту і будівництву автошляхів м.Харкова
Проведена ревізія фінансово-господарської діяльності Комунального підрядного спеціалізованого підприємства по ремонту і будівництву автошляхів м.Харкова «ШЛЯХРЕМБУД»» (далі - КП «ШЛЯХРЕМБУД» або підприємство)
2013-09-24
Про результати ревізії Харківського професійного ліцею машинобудування
Працівники Державної фінансової інспекції в Харківській області виявили порушень на суму понад 200,00 тис. грн.
2013-09-25
Перевірено Харківський професійний ліцей будівництва
Ревізією встановлено фінансових порушень на загальну суму 366,30 тис. грн
2013-09-26
Бюджети різні, а проблеми одні
Динамічний розвиток суспільства в макроекономічному контексті значною мірою обумовлюється раціональністю державних рішень та повнотою застосування інструментів їх виконання відповідно до функціональних зобов’язань держави й обсягів суспільних запитів. Вирішення означеного кола питань можливе за умови злагодженої та безперебійної роботи основних складових ланок бюджетної системи - бюджетів місцевого самоврядування
2013-09-26
Проведено планову ревізію діяльності Комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «МІСЬКСВІТЛО»
Встановлено фінансових порушень на загальну суму 113,36 тис.грн.
2013-09-27
Перевірено управління освіти міста Харкова та районні відділи освіти Харківської області за 7 місяців 2013 року
Проведеними контрольними заходами охоплено фінансових ресурсів на суму 1179,6 млн. грн бюджетних коштів та майна вартістю 273,67 млн. гривень. Порушення фінансово-бюджетної дисципліни встановлено в кожній із перевірених установ на загальну суму 138,66 млн. грн .
2013-09-30
Добровільні об’єднання за бюджетне фінансування !?
У статті розглянуто особливості фінансування із місцевих бюджетів не бюджетних установ, а саме громадських організацій, надано пропозиції щодо шляхів уникнення неефективних витрат при їх здійсненні на прикладі дослідження зведеного бюджету Сахновщинського району Харківської області, а також наведено шляхи оптимізації видатків в рамках виконання бюджетних програм. Крім того, наголошено на необхідності дотримання при виконанні місцевих бюджетів Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка.