Архів новин
 
2017-01-03
Аудитори Харківщини протягом січня – грудня 2016 року забезпечили відшкодування втрат на суму 39,3 млн гривень
За результатами контрольних заходів аудитори Харківщини протягом січня – грудня 2016 року забезпечили відшкодування втрат на суму 39,3 млн гривень
2017-01-12
Результати ревізії Головного управління Держгеокадастру у Харківській області
Про результати ревізії Головного управління Держгеокадастру у Харківській області
2017-01-24
Про соборність українських земель
У Харкові пройшли урочисті заходи щодо святкування Дня Соборності України. На цих заходах були присутні працівники Північно-східного офісу Держаудитслужби. Після урочистих заходів начальник Північно-східного офісу Ю.В. Єфімов та перший заступник начальника Північно-східного офісу Держаудитслужби І.М. Нестругіна поклали квіті до пам’ятника Тарасу Шевченку. 23 січня 2017 року відбулися збори колективу Північно-східного офісу, на яких був зроблений доклад на тему: „Соборність українських земель: витоки та сучасність”. До колективу була доведена інформація щодо зародження руху за соборність – від об’єднання древнеруських земель навколо княжого престолу у Києві, боротьби західноукраїнських громадсько-політичних діячів за національне визволення, утвердження своєї державності, проголошення Акту Возз’єднання ЗУНР и УНР до сучасності.
2017-01-26
„Про результати ревізії бюджету Красноградського району Харківської області”
„Про результати ревізії бюджету Красноградського району Харківської області” Відповідно до Плану контрольно-ревізійної роботи Північно-східним офісом Держаудитслужби в кінці 2016 року було проведено ревізію бюджету Красноградського району за 2013 – 2016 роки, під час якої контрольними заходами було охоплено Красноградську районну державну адміністрацію, Фінансове управління Красноградської РДА та Відділ освіти Красноградської РДА.
2017-01-27
Північно-східний офіс Держаудитслужби виявив збитків на суму 275,38 тис. грн під час ревізії відділу освіти Красноградської районної державної адміністрації
Північно-східний офіс Держаудитслужби виявив збитків на суму 275,38 тис. гривень під час ревізії відділу освіти Красноградської районної державної адміністрації Фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби внаслідок проведених ревізійних дій у відділі освіти Красноградської районної державної адміністрації встановлено порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 275,38 тис. гривень.
2017-01-31
Про культурно-масовий захід працівників
Профспілка Північно-східного офісу Держаутитслужби 29 січня організувала культурно-масовий захід