04/04/2012
Богодухівською міжрайонною державною фінансовою інспекцією перевірено Комунальну установу Богодухівській дитячий будинок - інтернат

        Богодухівською МДФІ в лютому 2012 проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності Комунальної установи Богодухівський дитячий будинок – інтернат.
        Ревізією встановлені фінансові порушення на  суму   363,0 тис. грн,  з яких найсуттєвішим фінансовим порушенням є зайве виділення бюджетних коштів внаслідок завищення  потреби у бюджетних асигнуваннях  на оплату праці через включення до розрахунку потреби в завищеному розмірі коштів на оплату праці молодших медичних сестер за роботу в нічний час та у святкові дні на загальну суму майже 75 тис. гривень.
        Ряд порушень встановлено при нарахуванні і виплаті заробітної плати працівникам дитячого будинку-інтернату, в тому числі: незаконних витрат внаслідок зайво нарахованої та сплаченої індексації грошових доходів на загальну суму понад 13 тис. грн, зайво сплачено за суміщення майже  1,5 тис. грн; внаслідок зазначеного зайво сплачено заробітної плати за час основних щорічних відпусток на суму понад 0,6 тис. грн та допомог по тимчасовій непрацездатності понад 1,0 тис. грн, внаслідок  зазначеного зайво перераховано коштів єдиного внеску до Пенсійного фонду України на суму майже 6,0 тис. гривень.
        Крім того, встановлено утримання установою понаднормативних штатних одиниць, на оплату праці яких незаконно використано бюджетних коштів на загальну суму понад 32,0 тис. гривень.
        Також ревізією встановлено безпідставне списання шин та акумуляторів на загальну суму понад 4,0 тис. грн, які фактично пред’явлено в наявності; незаконне списання ПММ на суму понад 0,4 тис. гривень.
        Ревізією питання достовірності, повноти та своєчасності зарахування коштів на виконання окремих доручень (суми за дорученням) на рахунок дитячого будинку – інтернату встановлено недоотримання власних надходжень спеціальним фондом на загальну суму понад 8,0 тис. гривень.
       Крім того, за даними бухгалтерського обліку і звітності дитячого будинку-інтернату станом на 01.02.2012 приховано кредиторську заборгованість на суму близько 220,0 тис. грн.
       За результатами ревізії 6-х посадових осіб  дитячого будинку - інтернату притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 164-2 КУпАП на загальну суму 0,82 тис. гривень.
        За порушення бюджетного законодавства до установи застосовано 2 фінансові санкції – зупинення операцій з бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою про усунення порушення.
       За результатами проведених контрольних заходів проінформовано Богодухівську районну прокуратуру Харківської області.

Головний державний фінансовий
інспектор Богодухівської МДФІ                                                     
І.Г. Луценко