03/04/2012
Про недотримання законодавства з фінансових порушень Комунальним закладом Богодухівської районної ради „Районний будинок культури ”

       Спеціалістами Богодухівської  міжрайонної державної фінансової інспекції  в березні   2012  року проведено ревізію фінансово – господарської діяльності в Комунальному закладі Богодухівської районної ради „Районний будинок культури ”  в  за період з 01.09.2009 року по 01.02.2012 року
        Загалом під час контрольного заходу встановлено фінансових порушень на суму   понад 195 тис. гривень Із них втрат фінансових та матеріальних ресурсів, допущених унаслідок порушень законодавства  на суму  майже  13 тис. гривень.
Найбільш фінансове порушення, що призвело до збитків на суму  10,6 тис. грн.,   допущено установою внаслідок  сплати за комунальні послуги сторонньої юридичної особи, що призвело до  зайво сплачених  бюджетних  коштів   за послуги,  які не отримані установою.
        Крім того, контрольними заходами встановлено порушення при  недотриманні посадовою особою вимог чинного законодавства в частинні оплати праці , що призвело до недоотримання  працівниками заробітної плати на суму понад 0,7 тис. гривен.
      За результатами ревізії 2-х посадових осіб закладу  притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 164-2 КУпАП на загальну суму 0,34 тис. гривень.
        Про результати  ревізії  проінформовано Богодухівську районну прокуратуру Харківської області .  

Головний державний фінансовий інспектор
 Богодухівської МДФІ                                                                      
Н.Я. Супрун