02/04/2012
Про недотримання законодавства з фінансових порушень Кленівською сільською радою

       Спеціалістами Богодухівської  міжрайонної державної фінансової інспекції  в березні - квітні    2012  року проведено ревізію фінансово – господарської діяльності та виконання бюджету  Кленівської сільської ради   в  за період з 01.07.2010 року по 01.03.2012 року
       Загалом під час контрольного заходу встановлено фінансових порушень на суму   понад 55 тис. гривень. Із них втрат фінансових та матеріальних ресурсів, допущених унаслідок порушень законодавства  на суму  майже  19 тис. гривень.
       Найбільш  вагоме фінансове порушення, що призвело до збитків на суму  понад 9,0 тис. грн.,   допущено установою внаслідок  недотримання посадовою особою вимог чинного законодавства  щодо нарахування  заробітної плати.
      Ревізією дотримання порядку затвердження кошторису доходів і видатків  встановлено, що  внаслідок невірного розрахунку потреби  в бюджетних асигнуваннях за загальним  фондом кошторису  на 2011 рік завищено потребу в бюджетних коштах, яку профінансовано майже  на 8,0 тис. гривень.
        Крім того, за даними бухгалтерського обліку і звітності сільської ради  станом на 01.03.2012  приховано  кредиторську заборгованість за послуги з газопостачання на суму   понад    33,0  тис. гривень.
      За результатами ревізії 2-х посадових осіб закладу  притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 164-2 КУпАП .
        Про результати  ревізії  проінформовано Богодухівську районну прокуратуру Харківської області .  

Головний державний фінансовий інспектор
Богодухівської МДФІ                                                                      
Н.Я. Супрун