05/04/2012
Під час проведення ревізії у відділі освіти Богодухівської РДА виявлено порушень близько 16 тисяч гривень.

       Богодухівською міжрайонною державною фінансовою інспекцією в лютому-березні поточного року проведено планову ревізію фінансово – господарської діяльності в відділі освіти Богодухівської РДА (надалі - відділ освіти), за період з 01.02.2011 по 31.01.2012.
        Ревізією встановлені фінансові порушення на суму майже 16 тис. грн, з яких найсуттєвішим фінансовим порушенням є зайве виділення бюджетних коштів внаслідок завищення  потреби у бюджетних асигнуваннях на придбання продуктів харчування на суму майже 2 тис. гривень.
       Ряд порушень встановлено при нарахуванні і виплаті заробітної плати працівникам відділу освіти, в тому числі: недоотримано фізичними особами заробітної плати за роботу у вихідні дні на суму 6 тис.грн та незаконних витрат внаслідок зайво нарахованої та сплаченої заробітної плати на загальну суму понад 1,3 тисяч гривень.
       Також встановлено зайве списання продуктів харчування та паливо – мастильні матеріали на загальну суму майже 1,1 тис. гривень.
       За результатами ревізії 9-ть посадових і службових осіб  відділу освіти притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 164-2 КУпАП на загальну суму 1,22 тис. гривень.
       За порушення бюджетного законодавства до відділу освіти застосовано 2 фінансові санкції – зупинення операцій з бюджетними коштами та попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою про усунення порушення.
        За результатами проведених контрольних заходів проінформовано прокуратуру Богодухівського району.

Заступник начальника
Богодухівської МДФІ                                                                        
О.С. Грачова