06/04/2012
Результати ревізії фінансово-господарської діяльності відділу культури та туризму Золочівської РДА

     Сектором інспектування в Золочівському районі Богодухівської МДФІ  проведено ревізію фінансово-господарської діяльності  у відділі культури та туризму Золочівської районної державної адміністрації, якою виявлено порушень фінансової дисципліни на загальну суму 11,35 тис. грн, в тому числі: порушення, що призвели до збитків – 11,35 тис. гривень.
       Зокрема, ревізією дотримання законодавства порядку проведення індексації грошових доходів працівників встановлено, що в порушення ст. 4 Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.1991 № 1282-ХІІ (із змінами)  та п. 1.1 Порядку  проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 № 1078 (далі – Порядок № 1078) 3-ом бібліотекарям зайво нараховано індексації заробітної плати у 2011 році на загальну суму 2,26 тис. грн, та, як наслідок, зайво проведено нарахувань на заробітну плату та відповідно перераховано внесків до державних цільових фондів на суму 0,82 тис. гривень.
       Ревізією правильності оплати комунальних послуг за 2010 та 2011 рік  встановлено покриття за рахунок бюджетних коштів витрат сторонніх юридичних осіб всупереч законодавству, а саме витрати на опалення частини приміщення, яке знаходиться на балансі Одноробівської сільської ради, на загальну суму 4,06 тис. гривень. 
        Ревізією використання коштів на проведення поточних та капітальних ремонтів встановлено безпідставне перерахування коштів підрядним організаціям внаслідок завищення вартості та об’ємів виконаних робіт на загальну суму 4,21 тис. грн, чим порушено ч.1 ст. 3 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та п. 1.2 Порядку від 25.05.2010 № 164.
       Всі виявлені ревізією порушення відшкодовано.
      За неналежний контроль за веденням бухгалтерського обліку трьох посадових осіб відділу культури та туризму притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 164-2 КупАП на загальну суму 0,41 тис. гривень.
      До відділу культури та туризму застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.
       Інформацію про виявлені правопорушення направлено до Золочівської РДА та прокуратури Золочівського району

Начальник
Богодухівської МДФІ
Т.В.Бєлая