19/04/2012
Перевірено КЗ„Сахновщинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів” Харківської обласної ради

      Сектором інспектування в Кегичівському районі Красноградської міжрайонної державної фінансової інспекції  під час ревізії у комунальному закладі „Сахновщинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів” Харківської обласної ради (відповідно до рішення Харківської обласної ради від 28 грудня 2011 року № 336-VІ школа-інтернат перейменована з Сахновщинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату з інтенсивною педагогічною корекцією для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування із затримкою психічного розвитку, Харківської області на комунальний заклад „Сахновщинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів” Харківської обласної ради), встановлено фінансових порушень на суму 18,16 тис. грн.
       Завершеною сектором інспектування в Кегичівському районі Красноградської міжрайонної державної фінансової інспекції  ревізією фінансово-господарської діяльності за період з 01.04.2011 по 20.03.2012 встановлено фінансових порушень на загальну суму 18,16 тис. грн, у тому числі: недоотримання доходів фізичними особами в сумі 1,54 тис.грн., незаконні витрати, що призвели до збитків, –13,71тис.грн., та інші порушення фінансово-бюджетної дисципліни – 2,91 тис. гривень.
       Недоотримання доходів фізичними особами на суму 1,54 тис.грн., відбулося  унаслідок неправильного  нарахування середньої заробітної плати громадянам за період відрядження..
       Незаконні витрати в загальній сумі 13,71 тис. грн. школою-інтернат допущені: в т.ч.
-через незаконну виплату заробітної плати працівникам на суму 6,38тис.грн.;
- нарахування єдиного внеску на загальнообов”язкове  державне соціальне страхування на зайво виплачені суми з оплати праці на суму 2,32тис.грн.;
-понаднормове списання по обліку продуктів харчування на суму 2,40тис.грн.;
- проведення зайвих виплат бюджетних коштів, внаслідок завищення обсягів та     та вартості виконаних ремонтних робіт на суму 2,61тис.грн.
      Інші порушення допущено через заниження в обліку основних засобів на суму 2,91тис. гривень.
     За результатами ревізії складено 6 протоколів в т.ч. про адміністративні правопорушення за статтею 164-2 ч.1 КУпАП – один протокол: на медичну сестру, за статтею 164-2 ч.2 – п’ять протоколів: на директора школи-інтернат, головного бухгалтера, заступника директора з адміністративно-господарчої частини, медичної сестри з дієтичного харчування, бухгалтера школи-інтернат.
       До школи-інтернат застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та направлено попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства. Директору школи-інтернат надіслано лист з вимогою щодо відшкодування встановлених порушень та притягнення винних осіб до відповідальності

Начальник            
І.П. Рижова