20/04/2012
Красноградською міжрайонною державною фінансовою інспекцією завершено ревізія Лебязької сільської ради

        Красноградською Міжрайонною державною фінансовою  інспекцією  у березні 2012 року проведено ревізію фінансово-господарської діяльності та виконання бюджету Лебязької сільської ради
        Під час ревізії встановлено порушення на загальну суму 26,9 тисяч гривень.
       Недоотримання фінансових ресурсів фізичними особами на загальну суму 0,24 тис. грн. відбулося унаслідок неправильного обчислення середньої заробітної плати при нарахуванні працівникам відпускних.
       Незаконні витрати в загальній сумі 2,1 тис. грн. установою допущені при нарахуванні всупереч законодавству надбавок та доплат, премії, матеріальної допомоги, індексації грошових доходів громадян, нарахування внесків до державних цільових фондів на зайво виплачені суми з оплати праці, покриття за рахунок загального фонду витрат на продукти харчування, які повинні здійснюватися за рахунок спеціального фонду.
        Інші порушення в сумі 18,0 тис.грн. допущено через  незаконного списання матеріальних цінностей, лишки ТМЦ
        За результатами ревізії на посадових осіб підприємства складено 2 протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 164-2 ч.2 КУпАП, направлені інформації до Прокуратури Зачепилівського району та  Зачепилівської  районної ради.
        Керівнику підприємства надіслано лист з вимогою щодо відшкодування встановлених порушень та притягнення винних осіб до відповідальності.

Начальник            
І.П. Рижова