24/04/2012
Красноградською міжрайонною державною фінансовою інспекцією виявлено порушень у Красноградському комунальному підприємстві „Водоканал” на суму понад 30 тис. грн.

        Красноградською міжрайонною державною фінансовою  інспекцією  у квітні 2012 року проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Красноградського КП „Водоканал”.
         Під час ревізії встановлено порушення на загальну суму 39,45 тисяч гривень.
       Недоотримання підприємством доходів на загальну суму 3,51 тис. грн. відбулося унаслідок невірно застосованих тарифів на платні послуги  (установка водолічильника, транспортні послуги) та за рахунок розбіжності між фактичними показниками водолічильників та нарахованими показниками  згідно звітності, встановленої в ході інвентаризації.
        Незаконні витрати в загальній сумі 7,85 тис. грн. підприємством допущені через перерахування коштів підряднику та списання по обліку матеріальних цінностей всупереч законодавству на суму 1,2 тис.грн. та при розрахунках з працівниками установи – на суму 6,65 тис. грн. унаслідок неправильного обчислення середньої заробітної плати при нарахуванні працівникам відпускних, нарахування всупереч законодавству надбавок та доплат,  нарахування внесків до державних цільових фондів на зайво виплачені суми з оплати праці.
       Інші порушення в сумі 28,09 тис.грн. допущені через проведення підприємством діяльності без відповідної ліцензії на суму 25,56 тис.грн. та за рахунок завищення  в бухгалтерському обліку підприємства кредиторської заборгованості на суму 2,53 тис. грн.
      За результатами ревізії складено 4 протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 164-2 ч.1 КУпАП на  посадових осіб підприємства.
       Директору надіслано лист з вимогою щодо відшкодування встановлених порушень та притягнення винних осіб до відповідальності.

Начальник
І.П.Рижова