12/04/2012
Богодухівською міжрайонною державною фінансовою інспекцією перевірено Сіннянську сільську раду

       Ревізорами Богодухівської МДФІ в березні 2012 проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності та виконання бюджету Сіннянської сільської ради.
        Ревізією встановлені фінансові порушення на суму майже 11 тис. грн, з яких найсуттєвішим фінансовим порушенням є зайве виділення бюджетних коштів внаслідок завищення потреби у бюджетних асигнуваннях на придбання твердого палива на суму більше 6 тис. гривень.
       Ряд порушень встановлено при нарахуванні і виплаті заробітної плати працівникам сільської ради, в тому числі: незаконних витрат внаслідок зайво нарахованої та сплаченої індексації грошових доходів та премій на загальну суму понад 1,2 тисяч гривень.
       За результатами ревізії 2-х посадових осіб сільської ради притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 164-2 КУпАП на загальну суму 0,27 тис. гривень.
       За порушення бюджетного законодавства до сільської ради застосовано 2 фінансові санкції – зупинення операцій з бюджетними коштами та попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою про усунення порушення.
       За результатами проведених контрольних заходів проінформовано Богодухівську районну прокуратуру Харківської області.


Головний державний фінансовий
інспектор Богодухівської МДФІ                                                     
І.Г. Луценко