12/05/2011
Під час ревізії виконавчого комітету Люботинської міської ради встановлено порушень на загальну суму 2212,07 тис. гривень

        Відповідно до плану роботи КРУ в Харківській області фахівцями обласного апарату проведено ревізію фінансово – господарської діяльності виконавчого комітету Люботинської міської ради (далі – виконавчий комітет міської ради) за 2008-2010 роки та завершений звітний період 2011 року.
        В ході ревізії встановлено, що внаслідок порушень вимог земельного законодавства щодо розрахунку орендної плати за землю та використання земель м. Люботин без договорів оренди, Харківському обласному бюджету та бюджету м. Люботин завдано матеріальної шкоди (збитків) на суму 2137,48 тис. гривень.
        Ревізією використання коштів, виділених виконавчому комітету міської ради на виконання міських програм, встановлено незаконне витрачання коштів бюджету розвитку на ремонт приватизованих квартир в сумі 63,04 тис. грн., які перераховані одержувачу коштів - Люботинському комунальному житловому ремонтно - експлуатаційному підприємству Люботинської міської ради як внески у статутній фонд, що є порушенням п.2 ст.71 Бюджетного кодексу України від 21.06.2001 №2542-ІІІ.
        Крім того, ревізією встановлені факти завищення обсягів робіт по ремонту доріг на загальну суму 7,27 тис. грн.., що є порушенням ст. 3, 4 Закону України “Про бухгалтерській облік та фінансову звітність в Україні” від 16.07.1999 № 996-ХІV.
        За встановлені фінансові порушення до виконавчого комітету міської ради застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Головний контролер-ревізор
відділу інспектування органів державної влади
Гончаренко Д.О.