13/05/2011
Під час проведення ревізії в Степнянській сільській раді виявлено порушень на 38 тис. гривень

        Міжрайонним КРВ в Богодухівському та Краснокутському районах проведено ревізію фінансово – господарської діяльності  та виконання бюджету в Степнянській сільській раді (далі – сільська рада).
        Більшість фінансових порушень (на суму майже 21 тис. грн., або 66 %) порушення щодо  правильності  нарахування та своєчасності сплати орендної плати за земельні ділянки, які знаходяться в оренді, в результаті чого бюджетом сільської ради  недоотримано грошових коштів по орендній платі за земельні ділянки.
        Крім того, є  невірне нарахування  індексації грошових доходів та заробітної плати під час тарифної відпустки працівників сільської ради, що призвело до недоотримання працівниками заробітної плати та незаконних витрат  по заробітній платі на суму понад 6 тис.гривень.
        В ході ревізії фактичного контролю за збереженням необоротних активів проведено позапланову вибіркову ревізії наявності необоротних активів, за результатами якої встановлено лишки основних засобів на суму 10,8 тис.грн.    
        Всього  за перевірений період встановлено порушень, що завдали матеріальної шкоди збитків працівникам та установі на суму близько 28 тис.грн.
        За результатами ревізії 2-х посадових осіб установи притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 164-2 КУпАП.
        До сільської ради застосовано  фінансову санкцію – зупинення операцій з бюджетними коштами терміном на 1 місяць.
        Про результати ревізії проінформовано Богодухівську районну прокуратуру Харківської області.

Провідний  контролер – ревізор
О.С. Грачова