18/05/2011
Ревізія Золочівської селищної ради встановила фінансових порушень на загальну суму 148,2 тис.

        КРВ в Золочівському районі проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності та виконання бюджету Золочівської селищної ради за період з 01.04.2009 по 31.12.2010 року, якою встановлено фінансових порушень на загальну суму 148,2 тис. грн.
        Недоотримання доходів місцевим бюджетом на суму 53,5 тис. грн. відбулося через несплату орендарями орендної плати на 48,6 тис. грн. за договором оренди земельної ділянки, розташованої в межах населеного пункту, та несплату орендної плати на суму 4,7 тис. грн. по договору оренди автомобіля, а також через недоотримання коштів від відчуження комунального майна на суму 0,2 тис. гривень.
        Незаконні витрати в загальній сумі 32,4 тис. грн. допущено селищною радою через зайву сплату бюджетних коштів за завищеною вартістю та обсягами ремонтних робіт на суму 6,2 тис. грн.,  невідшкодування орендарями комунальних послуг на суму 5,6 тис. грн., витрат загального фонду місцевого бюджету на придбання продуктів харчування, що мали бути проведені за рахунок власних надходжень від батьківської плати на суму 20,1 тис. грн. та при розрахунках з працівниками установи внаслідок неправильно обчисленої матеріальної допомоги.
        Інші порушення допущено внаслідок взяття зобов’язань без наявності затверджених бюджетних асигнувань, що призвело до утворення не бюджетної заборгованості на суму 45,3 тис. грн., заниження в обліку кредиторської заборгованості на суму 16,2 тис. грн. та заниження в обліку вартості активів на суму 0,8 тис. гривень.
        За результатами ревізії притягнуто до адміністративної відповідальності чотирьох посадових осіб. До селищної ради застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Матеріали ревізії передані до прокуратури Золочівського району.

Начальник КРВ
в Золочівському районі                                                                      
С.М.Різниченко