30/05/2011
Понад 140 тис. грн. збитків встановлено при перевірці МКРВ в Куп’янському та Шевченківському районах Вищого професійного училища № 27

        Міжрайонним КРВ в Куп’янському та Шевченківському районі завершено планову ревізію фінансово-господарської діяльності Вищого професійного училища № 27  (далі ВПУ № 27) за період з 01.04.2009 по 01.03.2011року.
        За результатами контрольного заходу. встановлено фінансових порушень загалом на 156,3тис.грн. Із загальної суми фінансових порушень виявлено порушень, що призвели до збитків,  на 149,9тис. гривень.
Так, ревізією встановлено зайве виділення бюджетних коштів розпорядникам нижчого рівня внаслідок завищення або відсутності потреби у бюджетних асигнуваннях на загальну суму 140,0тис.грн.
        При розрахунку суми бюджетних асигнувань в періоді, що підлягав ревізії, зайво враховано витрати на виплату заробітної плати 0,5 одиниці лаборанта та 1 одиниці водія, чим завищено бюджетні асигнування в загальній сумі 41,3тис.гривень. 
        Кошторисом доходів та видатків завищена потреба та зайво отримано асигнувань на виплату заробітної плати майстрам виробничого навчання в загальній сумі 64,2тис.грн з причини не врахування при плануванні скорочення кількості груп у зв’язку з закінченням терміну навчання.
        Аналізом напрямків використання завищених сум асигнувань встановлено, що   економія фонду заробітної плати  використана в повному обсязі на виплату премій та інших заохочувальних виплат працівникам училища та відповідно сплату внесків до державних цільових фондів.
        За неналежний контроль за веденням бухгалтерського обліку та внесення недостовірних даних до регістрів бухгалтерського обліку  стосовно директора училища,  головного бухгалтера  та 2-х службових осіб  складені протоколи про  адміністративне правопорушення. Керівнику установи направлено вимогу  про усунення порушень.
        Інформацію про результати ревізії направлено Куп’янському міському голові, до Куп’янської ОДПІ, до Куп’янської міжрайонної  прокуратури. Про результати ревізії  проінформоване Головне управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації 

Начальник КРВ                                                                                 
Н.В. Полторацька